چالش شناختن احمق ترین فرد: کدامیک از افراد تصویر یک احمق به تمام معناست!؟

چالش شناختن احمق ترین فرد: سوالات تصویری بهترین گزینه برای شناختن میزان مهارت ها وتوانائیهای شناختی شما هستند. شما با کمک این تصاویر می توانید بفهمید که تا چه اندازه نکته سنج و تیزبین هستید. زندگی در دنیای امروز سبب شده است که افراد کمتر به جزئیات توجه کنند. این موضوع سبب شده است که افراد کمتر مغز خود را به فعالیت وادار کنند. مجله خبری آقا خسرو هر روز با جذاب ترین وجدیدترین معماها و سوالات تصویری باش شماست.

پس اگر شما فردی هستید که معتقدید نکته سنج هستید و به جزئیات توجه دارد، آقا خسرو فضای خوبی ایجاد کرده است تا شما خود را بهتر بشناسید. با حل چالش شناختن احمق ترین فرد در زمان رکورد آن یعنی زمان 5 ثانیه ای، اثبات کنید که یک تیزبین تمام عیار هستید.

شاید بپسندید:

 

چالش شناختن احمق ترین فرد

در روزهای ماضی، این معمای تصویری یک بحث جدی در فیس بوک و سایر شبکه های اجتماعی ایجاد کرده است، زیرا افراد تلاش دارند به این سوال امروز مجله خبری آقا خسرو پاسخ دهند که احمق ترین فرد تصویر چه کسی است؟ آیا شما می توانید پاسخ صحیح چالش شناختن احمق ترین فرد را فقط در 5 ثانیه پیدا کنید؟

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید در سمت راست تصویر فردی در حال روشن کردن آتش و کباب کردن گوشت است و در سمت چپ فردی که تلاش می کند هیزم بشکند؟ به نظر شما کدامیک میتواند احمق تر باشد؟

مدت 5 ثانیه به تصویر چالش شناختن احمق ترین فرد نگاه کنید و فردی را که احمق‌ترین فرد از نظر شماست را شناختن کنید. به خود وتوانائی های خود اعتماد کنید.

 

شاید بپسندید:

چالش شناسایی احمق ترین فرد

.

برایتان جالب خواهد بود:

.

.

.

.

 

جالب خواهد بود:

 

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:

.

پاسخ چالش شناختن احمق ترین فرد

پاسخ شما چه بود؟ آیا به زمان بیشتر برای فکر کردن احتیاج دارید. ما این زمینه را در اختیار شما قرار می دهیم. 5 ثانیه دیگر به تصویر نگاه کرده و سپس پاسخ دهید.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:  

.

.

.

شاید در نگاه اول هر دو نفر احمق به نظر برسند.شاید کسی بگوید چه کسی تا کنون با بیل هیزم شکسته است؟ اما ممکن است گاهی اوقات بدلیل ضرورت و نبود وسیله لازم، افراد با آنچه در دسترس دارند، کار خود را به انجام برسانند. لذا در تصویر سمت چپ ممکن است بدلیل نبود تبر، فرد مجبورشده با بیل این کار را بکند. هر چند سخت و طاقت فرساست.

اما در تصویر سمت راست شما با فرد احمقی روبرو می شوید که هیزم را در یک فضای سربسته (حمام) روشن کرده است و محل روشن کردن آتش بسیار نزدیک به رواندازی است که کف حمام را پوشانده است. احتمالا این قطعه صورتی رنگ از الیاف مصنوعی تهیه شده است و چه بسا ممکن است سبب آتش سوزی بیشتر و ایجاد دود و گاز دی اکسید کربن کند. لذا به صورت کلی راه اندازی پخت و پز و کباب پزی در حمام کار مناسبی نیست به خصوص با توجه به وضعیت تصویر.

این فرد برای حفظ ایمنی بیشتر می توانست آتش را درون محفظه آهنی ایجاد کند.

 

شاید بپسندید:

پاسخ آزمون احمق

برایتان جالب خواهد بود:

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology These days، ورزش بسامان مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

برایتان جالب خواهد بود:

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

برایتان جالب خواهد بود:

 

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، آزمون های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

برایتان جالب خواهد بود:

همکاران ما در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو، آزمون ها و تست های متعددی را برای شما فراهم ساخته اند. شما برای اینکه بهتر از ویژگی های مخفی و آشکار خود مطلع شوید می توانید به این آزمون ها مراجعه کنید. لطفا این آزمون و آزمونها را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید، احتمالا آنان نیز در کنار سرگرمی علاقمند به شناخت خود هستند. برای ارائه نظرات و پیشنهادات خود می توانید از بخش نظرات یا صفحات آقا خسرو در شبکه های اجتماعی آن  در اینستاگرام و فیس بوک استفاده کنید.

برایتان جالب خواهد بود

چالش تصویری شناخت پدر نوزاد: حدس بزنید پدر نوزاد کدام یک از این سه مرد است؟

تست شناختن زن باردار: کدامیک از زنان تصویر ممکن است باردار باشد!؟

تست شناختن اشتباه در تصویر: اگر نکته سنجی، اشتباه تصویر را در یک نگاه پیدا کن!

تست شناختن چهره مخفی عکس: تیزبینی خود را با پیدا کردن چهره مخفی تصویر اثبات کنید!

 

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو