فال هفته پی ام سی- [ فال pmc از شنبه 27 خرداد تا جمعه 2 تیر 1402]

فال pmc جدید این هفته [ فال روزانه pmc از شنبه 27 خرداد تا جمعه 2 تیر 1402]

فال هفته پی ام سی

اگر شما هم از طرفداران پرو پا قرص شبکه پی ام سی هستید حتما فال هفته پی ام سی که روز های جمعه از این شبکه پخش می شود رو هم دیدید. ما هم هر هفته فال pmc و همچنین فایل صوتی اون رو برای شما دوستان آماده می کنیم.

فال روزانه pmc شنبه ۲۷ خرداد • یکشنبه ۲۸ خرداد • دوشنبه ۲۹ خرداد • سه شنبه ۳۰ خرداد • چهارشنبه ۳۱ خرداد • پنجشنبه ۱ تیر • جمعه ۲ تیر

♈ فال روزانه pmc متولدین فروردین : 

اگر بخواهید تمام افکار و اندیشه‌هایتان را برای خود نگه‌دارید ممکن است بسیار خشک و منطقی به نظر برسید و نهایتاً افسردگی به سراغتان بیاید. حالا وقت آن است تا تمام جرات خود را جمع کنید و ترس‌هایتان را پشت سر بگذارید.


♉ فال هفته PMC اردیبهشت ماهی ها: 

درک شما از مشکلات دیگران شما را در موقعیتی قرار می‌دهد که بتوانید به آنها کمک کنید، یادتان باشد کمک کردن به دیگران همیشه مالی نیست. مدام به خودتان بگویید کاری نیست که شما از پس انجام آن برنیایید. حرفی را می‌شنوید که توقع شنیدنش را ندارید.


♊ فال pmc خردادی ماهی ها : 

در مورد مشکل یا مسئله خانوادگی که شما از آن بی‌خبر بودید خودتان را سرزنش نکنید، حالا که فرصت هست دست به کار شوید. یک مسئله قدیمی و کهنه کم‌کم اهمیتش را پیش چشم‌تان از دست می‌دهد. به طبیعت یا به میان مردم بروید.

♋ فال PMC دوست تیر ماهی :

این روزها شما بیش از خستگی، احساس درماندگی و ناامیدی می‌کنید. کمی با خودتان مهربان‌تر باشید قرار نیست شما در زندگی دائم در حال دویدن باشید یک چندوقتی کمتر فکر کنید و اجازه بدهید زمان بگذرد. نتیجه هرچه که بشود به نفع شماست.


♌ فال پی ام سی دوست مرداد ماهی :

میزبان یک مسافر خواهید بود و برایش تدارک خواهید دید. سرتان را از روی گوشی موبایل بلند کنید و دنیای واقعی اطرافتان را ببینید. از شخصی که به حرف‌هایتان گوش نمی‌دهد، انتظار همراهی نداشته باشید. رفتن به یک جمع روحیه‌تان را عوض می‌کند.


♍ فال هفتگی PMC شهریور ماهی ها :

برای یک تصمیم‌گیری ساده بر سر دوراهی احساسی قرار می‌گیرید اجازه ندهید هیچ کس به شما عذاب وجدان بدهد. سعی کنید در برخی از ساعات هفته و با برنامه‌ریزی به ورزش بپردازید، لازم است که به سلامتی خود بیاندیشید. برای یک تغییر بزرگ خودتان را آماده کنید.


♎ فال هفته PMC متولدین مهر :

یک مسافرت کوتاه و یا یک پیک‌نیک را با دوستان و یا خانواده خود ترتیب می‌دهید که خیلی در بهتر شدن روحیه‌ی شما موثر خواهد بود، این کار باعث می‌شود افکار منفی و غم و غصه‌ای که این روزها به دلتان نشسته، از ذهنتان دور بشود. از شر یک مزاحم خودتان را خلاص می‌کنید.


♏ فال این هفته PMC آبان ماهی ها :

شک نکنید که فکر سالم در بدن ورزش کرده و پرانرژی‌ست. برای عملی کردن خواسته‌تان مجبور می‌شوید شرایط سختی را تحمل کنید. یک مشاور و یا شخصی باتجربه می‌تواند با یک راهنمایی کمک بزرگی به شما بکند. برای رسیدن به نیتتان باید کمی صبور باشید.


♐ فال هفته PMC متولدین آذر :

در مورد مسئله عاطفی‌تان بهتر است تجدیدنظر کنید و روش‌های دیگری را امتحان کنید که به نفع شماست. مسافرت‌های کوتاه یک یا دو روزه و یا خارج از کشور برایتان پیش می‌آید. دلتنگی کلافه‌تان می‌کند اما بهتر است که روی دلتان سنگ بگذارید و فعلاً صبوری کنید.


♑ فال PMC جدید متولدین دى : 

مچ شخصی دروغگو را سر بزنگاه خواهید گرفت، از این اتفاق درس بگیرید و اشتباه گذشته را تکرار نکنید. به سمت تلفن نروید. شخصی در محیط کاری فقط دنبال بهانه است تا برایتان مشکل بتراشد و دردسر بسازد، احتیاط کنید و بهانه دستش ندهید.


♒ فال هفتگی PMC بهمن ماهی ها :

شخصی هست که در کنار شما شاد است و شما با او خیالتان راحت است، قدر هم را بدانید. یک دوست یا فامیل یا همکار حرفی بهتان زده که از ذهنتان بیرون نمی‌رود، مردم از روی حسادت هرحرفی میزنند شما باور نکنید و به آن بها ندهید.


♓ فال PMC متولدین اسفند : 

هرگز در زندگی دیگران کنکاش نکنید. شما از هیچ نظر از دیگران عقب نمانده‌اید. بدشانسی‌هایی که گاهی پیش می‌آید به دلیل سوءتعبیر شماست، به زودی دوران درخشش شما هم فرا خواهد رسید. در یک جلسه کاری یا تحصیلی باید با حواس جمع‌تری حاضر شوید.

 

فال هفته PMC

فال هفته پی ام سی
فال هفته پی ام سی

زمان پخش فال pmc متغیر است،

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو