تست هوش: با 3 عدد چوب کبریت یک عدد 11 بسازید!

تست هوش ساخت عدد 11: قدرت مغز خود را بیازمایید و این معمای ریاضی با چوب کبریت را امتحان کنید! اگر این معمای ریاضی در کمتر از 10 ثانیه حل کنید از ضریب هوشی بسیار بالا برخوردار هستید. آیا می توانید این معمای ریاضی را در زمان مشخص شده و در زمان مشخص شده حل و رمز گشایی کنید. بیایید ببینیم IQ شما واقعاً چقدر بالا است؛ پس با تست هوش ساخت عدد 11 و مجله خبری آقا خسرو همراه شوید.

امروز، ما با چالشی روبرو خواهیم شد که نیاز به منطق دقیق و مهارت های تفکر خلاق دارد. بیان مشکل در تصویر خلاصه شده است: با این 3 چوب کبریت یک عدد 11 تشکیل دهید. تست‌های منطق و تفکر مانند این برای آزمایش و بهبود مهارت‌های حل مسئله و همچنین توانایی شما برای تفکر خارج از چارچوب طراحی شده‌اند. مهم است که با ذهنی باز به این معما نزدیک شوید و برای کشف همه راه حل های ممکن زمان بگذارید. آیا برای چالش آماده ای؟ بیایید دریابیم که آیا می توانید راه حلی برای این مشکل پیدا کنید؟

شاید بپسندید: تفاوت های دو تصویر تمساح را در 10 ثانیه پیدا کنید | خیلی ها موفق نشدند!

تست هوش ساخت عدد 11

این چالش سطح متوسطی دارد. از شما می خواهد که با سه چوب کبریت، بدون شکستن چوب کبریت ها، یک عدد 11 تشکیل دهید. شما باید چوب کبریت ها را به گونه ای ترتیب دهید که عدد 6 تشکیل شود و هیچ یک ازچوب های کبریت شکسته نشود.

این می تواند مشکل باشد، زیرا مسابقات باید به روشی خاص مرتب شوند تا 11 را تشکیل دهند. باید مطمئن شوید که همه چوب های کبریت با یکدیگر تماس دارند، زیرا این برای تشکیل 11 ضروری است. با کمی خلاقیت و صبر می توان این چالش را با موفقیت به پایان رساند. با به چالش کشیدن منظم خود با وظایف جدید، می توانید توانایی های استدلال خود را بهبود بخشید و ظرفیت خود را برای تفکر واضح تر افزایش دهید.

آموزش ذهن منطقی شما یک فعالیت ضروری برای کمک به بهبود مهارت های شناختی است. این به شما کمک می کند عمیق تر فکر کنید و یاد بگیرید که چگونه مشکلات را به طور موثرتر حل کنید. انجام پازل ها و فعالیت هایی مانند این، که شما را ملزم به تشکیل 11 با سه چوب کبریت بدون شکستن آنها می کند، می تواند به شما در توسعه مهارت های تجزیه و تحلیل و استدلال منطقی کمک کند.

آموزش منطق می‌تواند به شما در درک بهتر دنیای اطرافتان کمک کند و به شما یاد می‌دهد چگونه مفاهیم پیچیده را به مفاهیم ساده‌تر تقسیم کنید.

شاید بپسندید: تست هوش: عدد آخر در این دنباله عددی خطی چند می شود!؟

تست هوش ساخت عدد 11

احتمالاً بپسندید: اشکال تصویر خانواده در صحنه برفی جنگلی چیست | پیدا کردن اشکال سخت است!

.

.

.

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:

پاسخ تست هوش ساخت عدد 11

راه حل را پیدا کردید؟ اگر هنوز به دنبال یافتن پاسخ هستید باید بدانید که زمان شما به پایان رسیده است. بهتر است بیشتر تلاش کنید. گفته شد که باید با چوب های کبریت عدد 11 ساخته شود و گفته نشد که این شش باید چگونه باشد. در پائین پاسخ تست هوش ساخت عدد 11 آمده است.

شاید بپسندید: تست قدرت دید: آیا می توانید 3 چهره مخفی تصویر را تشخیص دهید؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:

پاسخ تست هوش ساخت عدد 6:  بیان مشکل در تصویر خلاصه شده است. با 3 چوب کبریت عدد 11 ساخته شد. با این 3 چوب کبریت بدون شکستن آنها یک عدد 11 تشکیل دهید.

شاید بپسندید: اشتباه تصویر کودک در حال بازی چیه!؟

پاسخ تست هوش ساخت عدد 11

امیدوارم از تست هوش ساخت عدد 11 استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید:

 

 

 

 

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاد بپسندید:

 

 

شاید برایتان جالب باشد

اولین برداشت شما از تصویر مشخص می کند که آدم منعطف هستی یا خشن!

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو