جستجوی هوشمند

Description

مقدمه

جستجوی هوشمند در دنیای مجازی

سیر گردش و دسترسی به اطلاعات متحول شده و دیگر برای یافتن پاسخ برخی سوالاتمان کافی است با چند کلیک ساده در موتورهای جستجو به پاسخ سوالمان برسیم.

اما این جستجوها همیشه هم به این خوبی پیش نمیرود. برخورد با ربات،سایتهای فیک،اخبار و اطلاعات اشتباه و جعلی و غیرقابل استناد،اسنادی که باید برای آنها هزینه کنیم.

گاهی مشکل فراتر هم میرود. از فیلمی که به دنبال آن میگردیم فقط یک عکس داریم.یا شاید هم فقط یک روایت خلاصه. از موسیقی که دنبال آن میگردیم فقط مولودی و نوای کوتاهی در ذهنمان هست.

ما در آقا خسرو برای این مشکلات راهکارهایی یافتیم.ما متدهای نوین جستجو را به پرسنل مان آموختیم.آنها میدانند با یک جستجوی هوشمند چطور با یک عکس به فیلم برسند.چطور کتاب ها و فیلم های کمیاب را پیدا کنند و در اختیار مشتری قرار بدهند.

یا حداقل این خیال راحت را به فرد بدهند که چیزی که در پس آن هستید در اینترنت نیست.

ما در اینجا با آخرین ابزارها و شیوه های جستجو ی هوشمندگرد هم آمدیم تا گره ای را برای شما باز کنیم. با خدمات آقا خسرو در وقت شما صرفه جویی میشود.در هزینه شما صرفه جویی میشود.بعضا شما برای یافتن جواب یک مسئله چندین فایل مختلف را خریداری میکنید و با هیچ یک به خواسته اصلی تان نمیرسید.مشاوران ما شما را راهنمایی میکنند و به بهترین پاسخ میرسانند.

پس اگر معتقد هستید جوینده یابنده است .

خلاصه خدمات سیستم جستجوگری آقا خسرو

1- به دنبال آنچه شما میخواهید میگردد

2-صرفه جویی در وقت و هزینه شما

3-لذت یافتن

تعرفه خدمات جستجوی هوشمند

بر اساس تجربه میانگین زمان هر جستجوی هوشمند برای اپراتورهای ما کمتر از یک ساعت طول میکشد. برخی مواقع موضوعات بیش از ساعتها به طول می انجامد. در اینجا چالش مسئله سخت را آقا خسرو پذیرفته و هزینه این چالش را مهمان سایت آقا خسرو هستید و کماکان هزینه یک ساعت جستجو اخذ میگردد. اگر به فایل یا موضوعی رسیدیم که به هیچ وجه امکان دسترسی رایگان به آن نبود و کارفرما باید هزینه آن را بپردازد با مکاتباتی که با کارفرما انجام میدهیم در خصوص ادامه کار تصمیم گیری میشود.یا لینک را به کارفرما میدهیم تا خودش اقدام کند و یا هزینه را به سایت پرداخت کرده و نسبت به تهیه فایل اقدام میگردد.

نرخ 50 هزار تومان نیز برای یک ساعت جستجو نرخ بسیار پایینی است.اما آقا خسرو در خدمت شماست.

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”true” ajax=”true”]

فریلنسر میتوانید صحبت کند

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو