یک معمای دلخراش: کدام یک از این سه زن به زودی جان خود را از دست داده و می میرد!؟

آزمون شناسایی زن در حال مرگ: وب سایت مجله خبری آقا خسرو امروز با یک آزمون جالب دیگر با شما همراه است. همه می دانیم همانطور که تست ها، پازل ها، جداول و دیگر انواع و اقسام بازی های فکریبه دلیل جنبه سرگرم کنندگی محبوبت فراوانی در فضای اینترنت پیدا کرده اند. ما می توانیم به آسانی با کمک این ازمون ها میزان توانایی ها و مهارت های شناختی خود را مورد سنجش قرار دهیم. لذا آزمون فکری امروز که با عنوان آزمون شناسایی زن در حال مرگ در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو ارائه شده است، یک تمرین ذهنی عالی برای مغز شماست.

شما برای رمزگشایی و حل آزمون شناسایی زن در حال مرگ در زمان محدود شده 3 ثانیه ای باید، از تمام مهارت های شناختی خود استفاده کنید. در این زمان محدود زنی که به زودی خواهد مرد را باید شناسایی کنید. می توان گفت که شما برای حل این آزمون، علاوه بر اینکه باید جزئیات تصویر را به خوبی مورد بررسی قرار دهید از سطح ادراک منطقی خودتان نیز به نحو احسن استفاده کنید. پس مغز خود را هر روز ورزش دهید و با آقا خسرو همراه باشید.

شاید بپسندید: فقط یه تیزبین میتونه 3 تا تفاوت تصویر کوآلا رو تو 8 ثانیه پیدا کنه!| دقت و بینایی ات رو امتحان کن!

آزمون شناسایی زن در حال مرگ

شاید در نگاه اول انجام و حل این آزمون چندان سخت نباشد. به واقع رسیدن به پاسخ در زمان 3 ثانیه ای بسیار مشکل است. بنابراین آزمون شناسایی زن در حال مرگ نیز همانند دیگر آزمون ها و تست های مختلف، درک و نکته سنجی شما را به چالش می کشد. شاید به همین علت باشد که این آزمون در شبکه های اجتماعی به شدت مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

در تصویر آزمون شناسایی زن در حال مرگ شما سه زن محتلف را در تصویر مشاهده می کنید. سه زن جوان را خواهید دید که گویا برخی از انها دارای مشکلاتی هستند. شاید هم سالم هستند، مشحص نیست. اما یکی از آنها به زودی جان خود را از دست داده و می میرد. ماموریت شما به عنوان یک کارآگاه مشتاق FBI این خواهد بود که در 3 ثانیه این زن را شناسایی کنید. شاید بتوانید به او کمک کنید.

پس به دقت به همه احتمالات فکر کنید و معما را در کمتر از 3 ثانیه حل کنید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل زیر آب زدن!؟

آزمون شناسایی زن در حال مرگ

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی زن در حال مرگ

زمان شما به پایان رسید. می توان از زمان اضافه بعدی استفاده کنید. چشمان خود را کاملا باز کنید و اجازه ندهید چیزی از شما فرار کند، زیرا در هر یک از تصاویر می تواند سرنخی وجود داشته باشد که به راحتی شما را به مسیر اصلی هدایت کند. تمرکز کنید و با دقت تماشا کنید! .

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی زن در حال مرگ: زن اول از سمت راست موهای سر خود را از دست داده است. یعنی او سرطان داشته و در حال شیمی درمانی است. لذا ممکن است به زودی سلامتی خود را بازیابد. زن اول از سمت چپ هم فقط کمی صورتش تیره و سبزرنگ شده است. گویا از چیزی مسموم شده است. لذا امکان مرگ او نیز بزودی منتفی است.

زن در حال مرگ

اما اگر به زن وسط نگاه کنید متوجه می شوید که یک مار سمی قصد دارد او را نیش بزند و او متوجه نیست. به احتمال زیاد او جان خود را از دست خواهد داد. به خصوص اگر زود به مرکز درمان نرسد.

شاید بپسندید: اگر 1=4، 2=16، 3=64، 4=؟ | باهوشا این معمای ریاضی را حل کنند!

آزمون شناسایی زن در حال مرگ

امیدوارم از آزمون شناسایی زن در حال مرگ استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو