یکی از کودکان تصویر این خانواده فرزندخوانده است، اگه نکته سنج و دقیق باشی میتونی پاسخ بدی!

آزمون شناخت فرزندخوانده: سوالی که در آزمون شناخت فرزندخوانده مجله خبری آقا خسرو باید به آن پاسخ دهید این است که یکی از 3 کودک به فرزندی پذیرفته شد، آیا می توانید او را شناسایی کنید؟حل ازمون ها و معماهایی از این دست می تواند سرگرم کننده باشد و همچنین یک تمرین عالی برای مغز باشد. این می تواند تمرکز و توجه شما را به جزئیات افزایش دهد. با مجله خبری آقا خسرو و آزمون شناخت فرزندخوانده همراه باشید.

به باور محققان حوزه سلامت مغز و ذهن برای حفظ سلامتی خود نیازمند ورزش است. معماها و بازی های فکری بهترین گزینه برای تمرین مغز است. این معماها برای اینکه رمزگشایی شوند نیاز است که از مهارت ها و توانائیهای شناختی استفاده شود. دقت کردن و تمرکز کردن سبب افزایش فعالیت های مثبت مغز می شود. بدین ترتیب این فعالیت ها در رشد توانائیهای شناختی تأثیر فراوانی دارد. آزمون شناخت فرزندخوانده می تواند به خوبی سطح توانائیهای شناختی شما را افزایش دهید.

شاید بپسندید: یه تیزبین واقعی می تونه تو 5 ثانیه 3 تا تفاوت عروس هلندی چپ و راست رو پیدا کنه!

آزمون شناخت فرزندخوانده

خوب، بیایید شروع کنیم. به عکس آزمون شناخت فرزندخواندهنگاه کنید، یک خانواده خوشبخت 5 نفره مشاهده می شود! یکی از بچه ها به فرزندی پذیرفته شده است. آیا می توانید او  را شناسایی کنید؟

فرزندخواندگی یک تجربه شگفت انگیز و ارزشمند برای خانواده ها است.سالانه نزدیک به 135000 کودک تنها در ایالات متحده به فرزندی پذیرفته می شوند. دادن خانه ای دوست داشتنی به کودک بی سرپرست به معنای اطمینان دادن به او از امنیت و مراقبت است. این به این معنی است که به او فرصتی برای رسیدن به آینده ای درخشان بدهید.

این خانواده در عکس آزمایشی بسیار خوشحال به نظر می رسند! اما آیا به اندازه کافی دقت کنید متوجه می شوید که فرزند خوانده کیست؟ یک جزئیات وجود دارد که نمی توانید از دست بدهید!

شاید بپسندید: معمای شناسایی خون آشام در منزل: اگه باهوشی، بگو که خون آشام واقعی تصویر چه کسی است!؟

آزمون شناخت فرزندخوانده

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناخت فرزندخوانده

اگر نتوانستید راه حلی پیدا کنید، نگران نباشید، راه حل اینجاست! دقیق تر نگاه کنید، پاسخ در عکس نهفته است.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناخت فرزندخوانده: کافی بودن به چشمان پدر و مادر و کودکان دقت می کردید. فرزند خوانده دارای چشمان آبی متفاوتی نسبت به بقیه اعضای خانواده است. ژنتیک چیز پیچیده ای است و 16 ژن مسئول رنگ چشم کودک هستند. اغلب، اگر والدین چشم‌های قهوه‌ای داشته باشند، 99 درصد فرزندانشان نیز چشم‌های مشابهی دارند.

شاید بپسندید:

شناسایی فرزندخوانده

امیدوارم از آزمون شناخت فرزندخوانده استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد

 آیا قلباً آدم نوع دوستی هستی، کافیه بگی که در نگاه اول تو تصویر چی دیدی!؟

خرید توستر به قیمت کارخانه و ارسال رایگان
خرید توستر به قیمت کارخانه و ارسال رایگان

اگر تصمیم به داشتن فر در آشپزخانه تان دارید ولی می خواهید که فضای کمتری بگیرد و در هزینه تان نیز صرفه جویی کنید یک توستر یا سولاردام بهترین جایگزین برای فر در آشپزخانه می باشد. سولاردام تقریبا تمام قابلیت های کلیدی یک فر بزرگ را در اندازه کوچکتر و قابل حمل بودن با خود دارد. شما امکان پخت انواع کیک و شیرینی و جوجه کباب و همینطور فناوری یخ زدایی را دارید.همین الان می توانید سولاردام و توستر های تکنومکس را در جشنواره نوروزی، با ضمانت نامه 24 ماهه و به قیمت کارخانه و ارسال رایگان خریداری کنید.

مشاهده و خرید محصولات

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو