یکی از سه کودک تصویر پسر نیست و یک دختر بچه است، اما کدومیکیه!؟ فقط باهوشا متوجه میشن!

آزمون شناسایی دختربچه: سوالات هوش و بازی های فکری مختلف، بخش اصلی مطالب مجله خبری آقا خسرو را تشکیل می دهد. در این مطلب از سری مطالب بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو یک سوال هوش تصویری جذاب و چالش برانگیز آماده کرده ایم. آیا شما فکر می کنید که در ارائه پاسخ به سوالات هوش همیشه یک سر و گردن از دیگران بالاتر هستید. در آزمون شناسایی دختربچه باید بتوانید در یک نگاه دختر را میان دو کودک دیگر شناسایی کنید.

با کمک آزمون شناسایی دختربچه، شما می توانید میزان هوش خود را محک بزنید. با مجله خبری آقا خسرو همراه باشید. فکر می کنید بتوانید این بازی فکری را به راحتی حل کنید؟ ما از شما دعوت می کنیم حداقل 5 دقیقه در روز مغز خود را ورزش دهید. شما با کمک پازل ها و بازی های فکری، مغز خود را ورزش داده و آن را فعال و جوان نگه می دارید. با مجله خبری آقا خسرو و آزمون شناسایی دختربچه همراه شوید.

شاید بپسندید:فکر می کنی خیلی باهوشی، پس بگو کدام زن عاشق شده و در یک رابطه عاطفی قرار دارد!؟

آزمون شناسایی دختربچه

با کمک آزمون شناسایی دختربچه، مهارتهای شناختی خود را محک بزنید. با کمک آزمون شناسایی دختربچه و معماهای تصویری سرگرم کننده مشابه، یک روز کاری سخت را فراموش کنید. این پازل ها و تصاویر معمایی بسیار بدیع و جالب هستند.

در معماهای تصویری، شما باید بتوانید براساس برخی نشانه ها آن را حل کنید. با وجود نشانه ها شما باید بتوانید منطقی ترین و محتمل ترین پاسخ را ارائه دهید.

در تصویر آزمون شناسایی دختربچه شما سه کودک را می بینید. در نگاه اول هر سه کودک، پسر بچه به نظر می رسند، اما یک نشانه کوچک در این تصویر وجود دارد که نشان می دهد یکی از کودکان پسر نیست و دختر است! آن کودک کدام یکی است؟

به نظر شما کدام کودک یک دختر بچه است؟ با دقت به تصویر آزمون شناسایی دختربچه نگاه کنید و این سوال معمایی را حل کنید. فقط یادتان باشد که برای سخت تر شدن معما زمان شما محدود است. شما فقط 7 ثانیه وقت دارید.

شاید بپسندید: حکایت چه کشکی چه پشمی؟

آزمون شناسایی دختربچه

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی دختربچه

همانطور که اشاره شد، شما برای پاسخ دادن به آزمون شناسایی دختربچه باید از تمامی حواس خود استفاده کنید. اگر هنوز پاسخ را پیدا نکرده باشید می توانید به بالا رفته و 5 ثانیه بیشتر به جزئیات تصویر نگاه کنید.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:

پاسخ آزمون شناسایی دختربچه: بله درست حدس زدید. کودک وسطی یک دختر بچه است. به شما گتیم که یک نشانه کوچک می تواند به شما در حل این معما یا آزمون کمک کند. به دکمه های پیراهن کودک نگاه کنید. همانطور که می دانید دکمه های پیراهن مردانه از سمت چپ به سمت راست بسته می شوند و دکمه های پیراهن زنانه برعکس!

این تفاوت در موقعیت دکمه ها از قرن سیزدهم که زمان نابرابری طبقاتی بود، وجود داشت.معمولاً در آن روزگار زنان با کمک کنیزان لباس می پوشیدند و به کمک آنها آماده می‌شدند. به همین دلیل خیاطان خیلی زود متوجه شدند جابه جا کردن محل قرار دادن دکمه لباس زنان، سرعت پوشاندن لباس به آنها را افزایش می‌دهد.

شناسایی دختربچه

امیدوارم از آزمون شناسایی دختربچه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود

 

قابل توجه باهوشا: فقط یه نابغه تیزبین میتونه تو یه نگاه اشتباه تصویر را پیدا کنند!؟

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید


نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد.
برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

دریافت مشاوره رایگان

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو