کدوم یکی از دو کودک ربوده شده است!؟ | فقط افراد باهوش مثل هرکول پوآرو تو یه نگاه متوجه میشن!

آزمون شناسایی کودک ربوده شده: با هوش پلیسی و نگاه چون عقابتان، سریع و در یک نگاه در آزمون شناسایی کودک ربوده شده شناسایی کنید که کدامیک از دو کودکی که خوابده است، ربوده شده است و گروگان است!؟ به قول نویسنده و طراح اصلی آزمون شناسایی کودک ربوده شده تنها یک کارآگاه با ضریب هوشی کارآگاهی هرکول پوارو می تواند این معمای تصویریی را حل و رمزگشایی کند. پس عجله کنید و آزمون شناسایی کودک ربوده شده مجله خبری آقا خسرو را در 3 ثانیه حل کنید.

مجله خبری آقا خسرو با انتشار جدیدترین و به روزترین معماها و سوالات تصویری تلاش می کند تیازهای مخاطبان خود را برای ورزش روزانه مغز و ذهن آنان فراهم کند. این بازی ها در عین حال که می توانند سرگرم کننده باشند، از سوی دیگر می توانند شرایط خوبی را برای افزایش فعالیت های مغزی آنان را فراهم کند. با توجه به این مسائل تلاش کنید که هر روز با بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو همراه باشید و سوالات و بازی ها را با دوستان و اطرافیان خود به اشتراک بگذارید.

شاید بپسندید:

آزمون شناسایی کودک ربوده شده

محمد شایسته در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو معمای تصویری جدیدی را به شما معرفی می کند. این معماها و سوالات تصویری به یکی از پرطرفدارترین سوالات در شبکه های اجتماعی تبدیل شده است، چرا که 85 درصد از اشتراک کنندگان در آزمون شناسایی کودک ربوده شده نتوانستند در زمان مشخص شده به آن پاسخ دهند.

حس می‌کنی داره بهت خیانت می‌کنه؟

اگه توی رابطه و ازدواج، شاهد تغییر رفتار و خیانت طرف مقابلت شدی، خیلی سخته که بخوای به رابطه ادامه بدی یا تمومش کنی. برای گرفتن این تصمیم و جلوگیری از خیانت، ابتدا باید نشانه‌های خیانت رو بلد باشی و بتونی به‌موقع تشخیص بدی. یک مشاور متخصص بهت کمک می‌کنه که از این سردرگمی دربیای

رزرو نوبت تلفنی با تعرفه دولتی

قبل از شروع به رمزگشایی آزمون شناسایی کودک ربوده شده توصیه می کنیم از هرگونه حواس پرتی خودداری کنید و برای یافتن پاسخ، تمام جزئیات تصویر آزمون را بررسی کنید. تنها در این صورت می توانید این آزمون را رمزگشایی کنید.

همان طور که در ابتدای متن هم اشاره کردیم در تصویر شما دو کودک را مشاهده می کنید که یکی از آنها دزدیدهشده و گروگان است. این مسئله تنها برای کسانی که نگاه تیز و دقیق دارند قابل شناسایی است. با همدیگر تصویر آزمون شناسایی کودک ربوده شده را مرور می کنیم. یادتان باشد که فقط 3 ثانیه برای انجام آزمون فرصت دارید.

شاید بپسندید:

آزمون شناسایی کودک ربوده شده

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

جواب آزمون شناسایی کودک ربوده شده

اگر به این قسمت رسیدید، به احتمال زیاد نتوانسته اید آزمون شناسایی کودک ربوده شده را حل کنید، با این حال، شما یک فرصت دیگر برای رمزگشایی آزمون دارید. قبل از اینکه پاسخ را به شما ارائه دهیم بهتر است که تصویر را  برای بار دوم هم دقیق بررسی کنید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی کودک ربوده شده: به کودک سمت چپ نگاه کنید. علاوه بر اینکه در خواب نیز ناراحت و غمگین است اما در اتاقی خوابانده شده است که پر از اسباب بازی هایی است که دخترانه هستند. لذا این اتاق، اتاق خواب کودک نیست و وی توسط فرد یا افرادی ربوده شده است.

شاید بپسندید:چیستان: خواهر دایی است اما خاله نیست! او کیست؟

شناسایی کودک ربوده شده

امیدواریم از آزمون شناسایی کودک ربوده شده استفاده کرده باشید. می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو مطالعه کنید.آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. آقا خسرو را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید


نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد.
برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

دریافت مشاوره رایگان

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو