کدومیکی از این مسافرا، پالتوی مهماندار هواپیما رو دزدیده!؟

آزمون واقعیت سنجی : آنچه که در آزمون واقعیت سنجی شما باید به آن پاسخگو باشید، شناسایی واقعیت تصویر و شناسایی دزد است. فردی در پالتوی دختر جوان مهماندار هواپیما را سرقت کرده و شما باید او را شناسایی کنید. باید بدانید که بسیاری از سوالات هوش تصویری به گونه ای طراحی می شوند که شما برای پاسخگویی نیاز دارید از دقت، تمرکز، بینایی و نیز قوه تحلیل و منطق خود استفاده کنید. همین مسئله باعث می شود که مغز شما فعال تر شود. افزایش فعالیت مغزی می تواند در بلند مدت هم سلامت مغز شما را تضمین کند و هم در رشد مهارت ها و توانائی های شناختی نقش اصلی دارند. لذا می بایست با آزمون های تصویری بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو همراه باشید.

پژوهشگران معتقدند که بسیاری از بیماری هایی که مربوط به سلامت مغز می باشد به دلیل نوع تغذیه و کم تحرکی این عضو مهم بدن می باشد.اکر تحرک مغز و نوع تغذیه مناسب نباشد، در سنین کهنسالی و میانسالی بیماری هایی نظیر فراموشی، آلزایمر و … ممکن است انسان را درگیر کند. بر همین اساس آزمون واقعیت سنجی از جمله آزمون هایی است که می تواند به خوبی ذهن و مغز شما را به فعالیت مثبت وادار کند. پس با مجله خبری آقا خسرو و آزمون واقعیت سنجی همراه باشید.

شاید بپسندید:

آزمون واقعیت سنجی

سازنده و طراح آزمون واقعیت سنجی معتقد است که این آزمون آنقدر پیچیده و چالشی است که تاکنون تنها 26 درصد از اشتراک کنندگان توانسته اند آن را در مدت 4 ثانیه رمزگشایی و پاسخ دهند. به واقع فقط یک نابغه دارای هوش بالا می تواند این معما را حل کند. بنابراین اگر ضریب هوشی بالایی دارید، در کمتر از 4 ثانیه قادر خواهید بود این چالش تصویری را حل کنید.

حس می‌کنی داره بهت خیانت می‌کنه؟

اگه توی رابطه و ازدواج، شاهد تغییر رفتار و خیانت طرف مقابلت شدی، خیلی سخته که بخوای به رابطه ادامه بدی یا تمومش کنی. برای گرفتن این تصمیم و جلوگیری از خیانت، ابتدا باید نشانه‌های خیانت رو بلد باشی و بتونی به‌موقع تشخیص بدی. یک مشاور متخصص بهت کمک می‌کنه که از این سردرگمی دربیای

رزرو نوبت تلفنی با تعرفه دولتی

باید گفت که تنها افرادی که تجزیه و تحلیل منطقی خوبی انجام می دهند، قادر خواهند بود به این معمای تصویری مشکل پاسخ صحیح بدهند. بر همین اساس ماموریت امروز آسان نخواهد بود، چرا که با تمرکز خوب می‌توانید در اولین تلاش پیروز شوید. به توانایی های خود اعتماد کنید.

در تصویر مآزمون واقعیت سنجی، شما تصویری از درون یک هواپیما را مشاهده می کنید که به نظر می رسد یک چیز مفقود و ربوده شده است. در تصویر 3 نفر مظنون اصلی این مفقودی هستند. حال به نظر شما کدامیک از این چهار نفر پالتو مهماندار را دزدیده است.برای رمزگشایی فقط 4 ثانیه فرصت دارید تا دزد  را پیدا کنید. زمان شما آغاز می شود.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل نرود میخ آهنی در سنگ!

آزمون واقعیت سنجی

.

.

.

.

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید:

پاسخ آزمون واقعیت سنجی

زمان به پایان رسید. چطور گذشت؟ امیدواریم آزمون واقعیت سنجی را پشت سر گذاشته باشید، زیرا تنها از این طریق می توانید با غلبه بر تمرینات تصویری پیچیده شبیه ازمون امروز، خود را به عنوان یک “نابغه” معرفی کنید. لذا تلاش دوم را در اختیار شما قرار می دهیم.

.

.

.

.

.

 

پاسخ آزمون واقعیت سنجی: برخی به زن پالتو صورت اشاره کرده اند که وی پالتوی زن جوان مهماندار را دزدی کرده است. زیرا فضای کافی برای پنهان کردن پالتو در زیر لباس خود را داشته است. اما این مسئله اشتباه است. اگر به صورت سوال دقت می کردید زن جوان مهماندار هواپیماست و فضای تصویر درون هواپیما است. مهماندارهای هواپیما لباس خود را در محل مخصوص خود نگهداری می کنند که در دسترس مسافران نیست. مهماندار احتمالا در حال شوخی کردن با مسافران است و مسافران با نگاه عاقل اندر سفیه به پیشخدمت هواپیما نگاه می کنند. پس دزدی در کار نیست.

شاید بپسندید: 

آزمون واقعیت

امیدواریم از آزمون واقعیت سنجی استفاده کرده باشید. می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو مطالعه کنید.آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. آقا خسرو را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد

چیستان: چون چهارده ساله شود بالغ شود/ چون به سی رسد بچه شود!

 اگه فکر می کنی خدای ریاضیاتی با جابجایی 1 چوب کبریت، یه معادله صحیح درست کن!

 کدومیک از این خانم خوشکلا به لحاظ مالی اوضاع خوبی نداره!؟

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید


نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد.
برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

دریافت مشاوره رایگان

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو