کدومیکی از این دو تا خانم، کودک را ربوده است!؟| فقط تیزبینا و باهوشا متوجه میشن!

معمای شناسایی کودک ربا: سوال ساده است، چه کسی قصد کودک ربایی دارد؟ دلیل خود را ذکر کنید. در معمای شناسایی کودک ربا شما باید بتوانید در زمان کوتاه 5 ثانیه ای زنی را که قصد دارد نوزاد یا کودکی برباید را شناسایی کنید. شاید پیدا کردن این کودک ربا قبل از آنکه بتواند نقشه شوم خود را اجرایی کند، بهترین کاری باشد که شما می توانید آن را انجام دهید و خانواده ای را از نگرانی های بعد از کودک ربایی نجات دهید.

امروز در کنار آنکه شما می توانید با هوش کارآگاهی خود، کودکی را از چنگال آدم ربایان نجات دهید، می توانید زمینه را برای رشد توانائیها و مهارت های خود بیشتر فراهم کنید. مغز شما در برخورد با معمای شناسایی کودک ربا مجبور است فراتر از قالبی که شما برای آن تعریف کنید، فعالیت کند. این فعالیت مثبت ضمن آنکه سلامتی را برای مغزتان تضمین می کند از سوی دیگر می تواند سبب رشد مهارت های شناختی شما شود. پس با مجله خبری آقا خسرو و معمای شناسایی کودک ربا همراه باشید.

شاید بپسندید:حکایت حرف حق را باید زیر لحاف گفت، حکایتی شیرین و جالب از روزگاران دور!

معمای شناسایی کودک ربا

آزمون جدید دیگری در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو منتشر می شود. این آزمون به مانند دیگر آزمون ها می تواند شما را به یک چالش جدی دعوت کند. 82 درصد از شرکت کنندگان در این آزمون موفق نشدند تا در تلاش اول، آن را رمزگشایی کنند. این مسئله باز می گردد به میزان نکته سنجی و توانائی های شناختی افراد. به این ترتیب معمای شناسایی کودک ربا، تمام توانایی های شناختی شما را مورد آزمایش قرار می دهد. اما این آزمون در مورد چیست؟

امروز در معمای شناسایی کودک ربا شما را به چالش می کشیم تا در کمتر از 5 ثانیه زنی را که قصد ربودن کودک یا نوزاد را دارد شناسایی کنید. برای موفقیت باید ذهن و بینش خود را کاملاً متمرکز کنید. با دقت تصویر معمای شناسایی کودک ربا را مورد بررسی قرار دهید و در نهایت به ارائه پاسخ اقدام کنید. اگر آماده هستید، همین حالا شروع کنید!

شاید بپسندید: همین که به تصویر نگاه کردی چه دیدی تا بگم اعتماد به نفس داری یا نه!؟

معمای شناسایی کودک ربا

..

پاسخ معمای شناسایی کودک ربا

معماهای تصویری روز به روز پیچیده تر می شوند، به همین دلیل است که محبوبیت بیشتر هم  پیدا می کنند و به فعالیت مورد علاقه بسیاری از کاربران اینترنت تبدیل شده اند. زمان شما به پایان رسیده است. ایا توانستید معمای شناسایی کودک ربا را رمزگشایی کنید. احتمالاً نتوانستید، پس بهتر است تلاش دوم خود را آغاز کنید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ معمای شناسایی کودک ربا: زن سمت راست یک کودک رباست. او تلاش کرده که کودک را آرام نگه داره و توجهی کسی را جلب نکند. اما اگر دقت کنید مادر سمت چپ بسیار عصبانی است. او یک مادر خانه دار است که در حال گفتگو است. همچنین کلافه است که همزمان با مکالمه تلفنی اش، کودکش در حال گریه کردن است. نظر شما درباره دزد نوزاد یا کودک چیست؟ در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

شاید بپسندید: اگه فکر می کنید کاملا منطقی فکر می کنی، بگو کدومیک از افراد تصویر مدیر یک شرکت است!؟

شناسایی کودک ربا

شما می توانید معمای شناسایی کودک ربا را به عنوان یک هدیه به دوستان خود نیز ارائه دهید. به این ترتیب لحظاتی آنان را شاد و سرگرم نمائید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو