کتاب هنر درمانی و عملکرد تحصیلی

کتاب هنر درمانی و عملکرد تحصیلی

کتاب هنر درمانی و عملکرد تحصیلی

کتاب-هنر-درمانی-و-عملکرد-تحصیلی

توضیحات:
کتاب هنر درمانی و عملکرد تحصیلی – نویسنده : امید طهماسبی بلداجی، در قالب فایل pdf.
طی این سالهایی که به عنوان آموزگار مقطع دبستان در مناطق محروم استان چهارمحال و بختیاری مشغول به خدمت می باشم شخصاً یکی از دغدغه های همیشگی من ارائه نوعی از تدریس بوده است که توجه دانش آموزان را نسبت به مفهوم هنر و درک صحیحی از آن به خود معطوف بکند .
علیرغم رویکرد و نگاه غلطی که در طی سالیان دراز در حوزه آموزش و پرورش کشورمان،اساساً زنگ هنر به عنوان یک وقت اضافه یا فرصتی برای استراحت و فراغت و … یا حتی چیزی کمتر و بی ارزش تر از این هم می پندارد ، و متأسفانه نظر نادرستی نسبت به پرورش استعدادهای نهفته دانش آموزان در مهارت های هنری دارد و در بهترین حالت آن را صرفاً به زنگ نقاشی و آبرنگ و در بهترین حالت تشکیل گروه سرود دانش آموزی… محدود می‌کند ،این موضوع بس موجب یأس و ناامیدی است که مسئولین ذی ربط کوچکترین توجهی به این مسئله و آسیب آموزشی نمی‌کنند.
اساساً هنر گستره ای وسیع است و صرفاً به زنگ نقاشی در مدارس و کار با انواع مدادهای شمعی و رنگارنگ و … درکلاس محدود نمی‌شود.
در این اثر تلاش شده است توجه خوانندگان و به خصوص همکاران آموزگار، به نقش و تاثیر عمیقی که فعالیت های هنری دانش آموزان، می تواند در رشد و شکوفایی شان و بهبود عملکرد تحصیلی آنها داشته باشد جلب بشود.
دانلود فایل

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو