چند هک آرایشی پرکاربرد(بخش دوم)

چند هک آرایشی پرکاربرد(بخش دوم)

چند هک آرایشی پرکاربرد(بخش دوم)

برای برجسته کردن ابروهای خود از خط چشم سفید استفاده کنید

آن خط چشم سفید را نگه دارید زیرا برای ابروهای خود نیز به آن نیاز خواهید داشت. خط نازکی از خط چشم سفید را مستقیماً زیر ابروهای خود بکشید و سپس ترکیب کنید. این کار به طور چشمگیری قوس طبیعی ابروهای شما را برجسته می‌کند .

مژه‌ها را بیش از یک بار فر کنید

اگر به دنبال مژه‌های بلند و پر هستید، این اشتباه رایج را انجام ندهید که فقط یک بار با فر مژه‌های خود را فر کنید.

ابروهایتان را برس بزنید

اگر فاقد ژل ابرو هستید، مقدار کمی از ژل مو یا اسپری مو را روی یک برس ابرو یا مسواک تمیز بمالید و ابروهای خود را در زاویه رویش آن شانه کنید. سریع و آسان!

کمان کوپید خود را برجسته کنید

هایلایتر نقاط خاصی را روی صورت شما نمایان می‌کند و آنها را بزرگتر نشان می‌دهد و می‌توانید از این اصل اساسی برای پرتر نشان دادن لب‌های خود استفاده کنید. پس از استفاده از رژ لب، به سادگی مقداری هایلایتر را روی کمان کوپید(خط بالای لب) لب‌های خود بزنید، و بلافاصله تفاوت را خواهید دید.

از خط لب برای ایجاد لب‌های پرتر استفاده کنید

خط لب نه تنها رژ لب شما را در جای خود نگه می‌دارد، بلکه اگر درست روی خطوط طبیعی لب‌های خود بکشید، می‌توانید لب‌های خود را بزرگتر نشان دهید. از خط لب برای پرکردن لب‌ها به همان رنگ رژ لب استفاده کنید تا ماندگاری بیشتری داشته باشد.

خرید محصولات آرایشی

رژ لب خود را محو بزنید

کرم یا رژ لب مایع مورد علاقه خود را بمالید و بگذارید حداقل 10 دقیقه بماند. سپس، از یک دستمال مرطوب برای پاک کردن آن استفاده کنید و بعد از آن از بالم لب مورد علاقه خود استفاده کنید تا لب‌های مرطوب و خوش‌رنگ داشته باشید.

از انگشت اشاره خود برای دور نگه داشتن رژ لب از دندان‌هایتان استفاده کنید

هیچ کس دوست ندارد لبخندش مجموعه ای از دندان‌های آغشته به رژلب را نشان دهد. برای اینکه رژ لب خود را روی لب‌هایتان نگه دارید، به سادگی انگشت اشاره خود را در دهانتان قرار دهید، سپس آن را به سرعت بیرون بکشید. به این ترتیب، قبل از اینکه رژ لب به دندان‌هایتان راه پیدا کند، داخل لب‌هایتان را پاک می‌کنید.

خرید محصولات مراقبتی و درمانی

فونداسیون یا کرم پودر را روی مچ دست خود آزمایش نکنید

در حالی که کشیدن مقداری کرم پودر یا کانسیلر روی بازوی داخلی‌تان برای اینکه ببینید آیا با رنگ پوست شما مطابقت دارد، مطمئنا آسان‌تر است، اما آنقدرها هم دقیق نیست. فونداسیون و کانسیلر رنگ را روی صورت یا گردن‌تان تست کنید، نه بازو یا دست‌تان. احتمالا رنگ دست شما با صورت شما متفاوت است، بنابراین این تنها راه برای به دست آوردن یک تطابق رنگ دقیق است.

مرطوب کننده رنگی خود را درست کنید

وقتی چیزی سبک‌تر برای تابستان می‌خواهید، لازم نیست کرم پودر خود را کنار بگذارید می‌توانید آن را به مرطوب‌کننده رنگی تبدیل کنید. از فونداسیون و مرطوب‌کننده‌های مساوی استفاده کنید، هر کدام را به اندازه یک پنی بمالید و در کف دستتان مخلوط کنید. برای جلوه‌ای درخشان و شبنم دار، چند قطره هایلایتر مایع اضافه کنید.

مطالعه مقاله قبلی در خصوص هک‌های آرایشی بیشتر