چطوری فورتنایت را در مک (Mac) دانلود و نصب کنیم؟

همانطور که مطلع هستید، حدودا دو سالی می شود که از اختلافات اولیه شرکت اپل (Apple) و شرکت اپیک گیمز (Epic Games) می گذرد و شرکت صاحب امتیاز بازی فورتنایت (Fortnite) یعنی اپیک گیمز، جهت جبران این اختلافات، بازی های خود را از تمامی مارکت های مرتبط با شرکت اپل نظیر اپل استور حذف کرده است. خیلی ها موبایل آی او اس (IOS) ندارند اما علاقمند به پیدا کردن یک آموزش برای دانلود و نصب بازی فورتنایت روی مک (MAC) هستند تا بتوانند همانند گذشته این عنوان را تجربه کنند.

 

قدم به قدم با نحوه دانلود و نصب Fortnite روی دستگاه های Mac را به شما به روش های مختلف آموزش می دهیم، لطفا تا انتها همراه سایت آقا خسرو باشید.

چگونه بازی فورتنایت را روی دستگاه های مک بازی و تجربه کنم؟

1- روش XBOX Cloud Gaming

تجربه فورتنایت روی مک با روش XBOX Cloud Gaming
تجربه فورتنایت روی مک با روش XBOX Cloud Gaming

ایکس باکس کلود گیمینگ (XBOX Cloud Gaming) یا سرویس ابری ایکس باکس یکی از روش های تجربه بازی فورتنایت روی دستگاه های مک است. اگر چه برای آن باید اینترنت پرسرعت داشته باشید و گیم پس آلتیمیت را از فروشگاه آقا خسرو خریداری نمایید؛ سپس از طریق برنامه یا سرویس تحت وب آن اقدام به تجربه Fortnite روی Mac نمایید.

2- روش Boosteroid

تجربه فورتنایت روی مک با روش Boosteroid
تجربه فورتنایت روی مک با روش Boosteroid

سایت یا برنامه Boosteroid یکی از معروف ترین برندها جهت تجربه بازی ها به روش ابری است. نام سایت را در گوگل سرچ کنید و سپس در آن اکانت بسازید و بعد Fortnite را سرچ و تجربه کنید. اگر چه باید اشتراک خریداری کنید.

3- روش Geforce Now

تجربه فورتنایت روی مک با روش Geforce NOW
تجربه فورتنایت روی مک با روش Geforce NOW

برنامه جیفورس نو (Geforce Now) مربوط به شرکت انویدیا است اما شما با دانلود این برنامه (نسخه مک) قادر خواهید بود تا بازی فورتنایت را تجربه نمایید. اگر چه این سرویس روی سرعت اینترنت حساس است و بهتر است با اینترنت با ثبات اقدام به این کار نمایید. برای تجربه Fortnite روی Mac به وسیله Geforce Now فقط کافیست نام بازی را در برنامه سرچ کنید.

 

 

 

 

خرید بتل پس فورتنایت یا خرید ویباکس فورتنایت یا خرید استارتر پک فورتنایت و سایر محصولات فورتنایت از فروشگاه آقا خسرو روی متن های رنگی کلیک کنید

 

 

 

 

آموزش قدم به قدم چلنج های فورتنایت را در سایت آقا خسرو دنبال کنید!

هر سوالی در رابطه با آموزش اجرای بازی فورتنایت روی دستگاه های مک (Mac) دارید، در بخش نظرات بپرسید تا در مدت زمان کوتاهی به سوالات شما پاسخ دهیم.

منبع: آقا خسرو

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو