واتس‌اپ قابلیت خارج‌شدن خودکار پیام‌ها از حالت پین را آزمایش می‌کند

متا دائماً درحال تلاش برای بهبود ویژگی‌های واتس‌اپ است و ایده‌های جدیدی را در نسخه‌های بتای آن آزمایش می‌کند. حالا این برنامه درحال آزمایش ویژگی جدیدی است که کاربران بتوانند از طریق آن، مدت‌زمان پین‌شدن پیام‌ها در چت‌ها و گروه‌ها را مشخص کنند.

همان‌طور که WABetainfo توضیح می‌دهد، واتس‌اپ در نسخه بتا 2.23.3.17 برنامه خود درحال کار روی قابلیت پین‌کردن پیام‌ها در چت‌ها و گروه‌ها بوده است. درحالی‌که این ویژگی هنوز در دست توسعه قرار دارد، حالا در جدیدترین به‌روزرسانی نسخه بتای واتساپ (2.23.13.11) ویژگی جدیدی وجود دارد که به کاربران اجازه می‌دهد انتخاب کنند یک پیام تا چه زمان به‌صورت پین‌شده باقی بماند.

پین‌کردن پیام‌های واتس‌اپ برای مدت‌زمان مشخص

واتس‌اپ قابلیت خارج‌شدن خودکار پیام‌ها از حالت پین را آزمایش می‌کند

همان‌طور که در تصویر بالا قابل مشاهده است، با استفاده از این ویژگی، واتس‌اپ به کاربران خود اجازه خواهد داد تا پیام‌های خود را به‌اندازه 3 مدت‌زمان مختلف پین کنند: 24 ساعت، 7 روز و 30 روز. همچنین همان‌طور که در پیغام تصویر بالا ذکر شده است، کاربران می‌توانند در هر زمان و حتی پیش از پایان‌یافتن مدت‌زمان انتخابی، پیام پین‌شده خود را حذف کنند.

قابلیت پین‌کردن پیام‌ها و انتخاب مدت‌زمان آن هنوز در دست توسعه است و در به‌روزرسانی‌های آینده برای آزمایش‌کنندگان نسخه بتا ارائه خواهند شد. هنوز مشخص نیست که این دو قابلیت چه زمانی در دسترس عموم کاربران قرار خواهند گرفت.

علاوه بر قابلیت ایجاد کانال‌ها که اخیراً در دسترس کاربران واتس‌اپ قرار گرفت، این سرویس پیام‌رسان اخیراً ویژگی دیگری را نیز ارائه کرده است که از طریق آن می‌توان تماس‌های دریافتی از شماره‌های ناشناس را به‌طور خودکار بی‌صدا کرد.

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو