همسر واقعی مرد را در میان ربات ها شناسایی کنید!

آزمون شناخت زن واقعی در میان ربات ها: بدترین اتفاقی که ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتد، نشناختن محبوب خود است. برای مرد تصویر ما این مشکل خلق شده اسات. همسرش دو نسخه تقریبا شبیه خود را سفارش داده است و تلاش می کند شبیه ربات ها باشد. مرد چگونه باید همسرش را در میان ربات ها تشخیص دهد؟ در آزمون شناخت زن واقعی در میان ربات ها، دقت، تمرکز و جزئی نگری خود را امتحان کنید. البته شما وقت کمی دارید. باید در کمتر از 7 ثانیه باید زن واقعی را از ربات ها تشخیص ها دهید.

در آزمون شناخت زن واقعی در میان ربات ها، دقت، تمرکز و جزئی نگری خود را امتحان کنید. البته شما وقت کمی دارید. باید در کمتر از 6ثانیه زن واقعی را از ربات ها تشخیص ها دهید. با مجله خبری آقا خسرو و آزمون شناخت زن واقعی در میان ربات ها همراه باشید.

بیشتر بخوانید:

آزمون شناخت زن واقعی در میان ربات ها

آیا می توانید این تست را که اکنون در فضای مجازی در حال داغ شدن است را حل کنید؟ خوب نگاه کنید، به نظرمی رسد که شما به سه زن شبیه هم روبرو هستید. یکی از زن ها واقعی است و دو تای دیگر آن ربات است. کدام زن واقعی است؟ اگر آماده هستید با دقت به تصویر آزمون شناخت زن واقعی در میان ربات ها نگاه کنید.

شاید بپسندید: فقط تیزبینا میتونن اشتباه تصویر بچه های دوچرخه سوار رو تو یه نگاه پیدا کنن!

آزمون شناخت زن واقعی در میان ربات ها

احتمالاً بپسندید: اگه نابغه ریاضی هستی، پس سریع این معادله رو تو 10 ثانیه حل کن!| خیلی ها فکر کردن ساده است!

.

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:ریشه ضرب المثل قمپز در کردن!

پاسخ آزمون شناخت زن واقعی در میان ربات ها

احتمالا خیلی از شما توانسته اید که زن واقی را تشخیص دهید. اگر نتوانستید می توانید به تصویر پاسخ و همچنین توضیحات پائین صفحه مراجعه کنید.

احتمالا بپسندید: به شاهزاده خانم کمک کنید، آیا می توانید درب چهارم را برای فرار شاهزاده خانم قبل از بیدار شدن اژدها در عرض ۵ دقیقه پیدا کنید؟

.

.

.

 

 

احتمالاً بپسندید:

پاسخ آزمون شناخت زن واقعی در میان ربات ها: همان گونه که در تصویر مشخص و در بالا هم گفته شد، همسر مرد دو نسخه کپی از خودش تهیه کرده است. در تصویر اول از راست دست مصنوعی زن کاملا مشخص است. همچنین زن دوم نیز فاقد زیورالات (گوشواره) است، همچنین به سینه این زن هم باید دقت کنید! زن ها علاقه به جواهراات دارند و او نتوانسته جواهرات خودش را به ربات قرض دهد. پس زن کنار مرد، زن واقعی اوست. نظر شما چیست؟ در بخش نطرات با ما در میان بگذارید.

شاید بپسندید: کدوم گل بهاری را می پسندی؟ شاید عجیب باشه اما انتخابت،وضعیت زندگی فعلی‌ات رو منعکس میکنه!

شناخت زن واقعی در میان ربات ها

امیدوارم از آزمون شناخت زن واقعی در میان ربات ها استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد

آزمون شناسایی پیشخدمت تقلبی: کدامیکی از این سه تا زن واقعاً یه پیشخدمت و یک قاتل اجیر شده است!؟

حکایت من نوکر سلطانم نه نوکر بادمجان!

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید


نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد.
برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

دریافت مشاوره رایگان

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو