هدفون بی‌سیم سونی WI-C200 2019؛ مدل دور گردنی با عمر باتری بالا

هدفون بی‌سیم سونی WI-C200 2019؛ مدل دور گردنی با عمر باتری بالا

هدفون‌های دور گردنی معمولا مورد علاقه‌ی ورزشکاران هستند زیرا با خیال راحت می‌توان از آن‌ها حین ورزش کردن استفاده کرد. در این ویدیو هدفون بی‌سیم سونی WI-C200 2019 را بررسی می‌کنیم که در بازار ایران هم طرفداران زیادی دارد و حدود ۷۷ درصد از خریداران این کالا در آقا خسرو، خرید آن را به دیگر کاربران توصیه کرده‌اند.

هدست بی سیم سونی مدل WI-C200 2019

۱,۰۸۰,۰۰۰ تومان
مشاهده و خرید

همانطور که در ویدیو می‌توانید ببینید، بخش گردنی این هدفون یک سیم نازک است و به همین خاطر خیلی زود وجود این سیم روی گردن خود را فراموش خواهید کرد. سری‌های هدفون هم طوری طراحی شده‌اند که به بهترین و راحت‌ترین شکل در گوش قرار بگیرند. عمر باتری هدفون بی‌سیم سونی WI-C200 2019 به ۱۵ ساعت می‌رسد که برای یک هدفون گردنی در این محدوده‌ی قیمتی، عمر باتری مناسبی محسوب می‌شود. برای شارژ کردن آن باید از پورت USB-C بهره ببرید.

  • بررسی هدفون بی‌سیم انکر Liberty Air 2؛ طراحی جذاب و کیفیت عالی

کیفیت میکروفون این هدفون چندان مناسب نیست و در بهترین حالت فقط کار راه‌انداز محسوب می‌شود. در مورد کیفیت صدا هم باید بگوییم که با بیس مناسبی روبرو می‌شویم و برای افرادی که به موسیقی‌های پاپ و هیپ‌هاپ علاقه دارند، می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد. در کل در این محدوده‌ی قیمتی، بدون شک یکی از بهترین هدفون‌های دور گردنی به حساب می‌آید و خرید آن را توصیه می‌کنیم.

آقا خسرو بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای آقا خسرو در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای آقا خسرو، به طور مستقیم از آقا خسرو کسب درآمد می‌کنند.

آقا خسرو به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به آقا خسرو بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

 

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو