نسل دوم اپل واچ اولترا احتمالاً سال 2024 با نمایشگر بزرگ‌تر میکرو LED از راه می‌رسد

«جف پو» تحلیلگر مؤسسه فناوری Haitong ادعا می‌کند اپل قصد دارد سال آینده میلادی، ساعت هوشمند اپل واچ اولترا را با فناوری میکرو LED و نمایشگر بزرگ‌تر به بازار عرضه کند.

داشتن نمایشگر بزرگ‌تر و طول عمر بیشتر باتری می‌تواند توجه بسیاری از کاربران اپل واچ، خصوصاً مشتریانی که ورزش‌های حرفه‌ای انجام می‌دهند را جلب کند.

اپل واچ سری ۸ در مقایسه با نسل قبلی، به حسگر دمای بدن و ویژگی تشخیص تصادف مجهز شد. برخی کاربران معتقدند که به‌جز اپل واچ اولترا، هیچ یک از مدل‌های جدید ساعت هوشمند اپل جذابیت ندارند.

نسل دوم اپل واچ اولترا احتمالاً سال 2024 با نمایشگر بزرگ‌تر میکرو LED از راه می‌رسد

اپل واچ اولترا ۲۰۲۴ با به‌روزرسانی‌های قابل‌توجهی از راه می‌رسد

به‌نظر می‌رسد مدل‌های ۲۰۲۳ اپل واچ برای افرادی که منتظر ارتقاهای چشمگیرتری هستند، تا حدودی ناامید‌کننده است. جف پو در یادداشتی به سرمایه‌گذاران می‌گوید فروش اپل واچ در سال ۲۰۲۳ به‌دلیل عدم ارتقای قابل‌توجه مشخصات کاهش می‌یابد. این تحلیلگر ادعا می‌‌کند اپل واچ ۲۰۲۴ احتمالاً به‌جای بهره‌مندی از نمایشگر اولد، از پنل میکرو LED بهره خواهد برد. در این صورت و با جایگزینی نمایشگر اولد با میکرو LED، سطح روشنایی بالاتر و دقت رنگ بالاتری در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

براساس خبرهای غیررسمی منتشر‌شده، ظاهراً اپل قصد دارد نمایشگرهای میکرو LED را به برخی از محصولات خود در آینده نزدیک بیاورد. با‌این‌وجود، این فناوری هنوز به‌صورت قابل‌توجهی گران‌تر از OLED و Mini LED است.

این تحلیلگر بازار همچنین ادعا می‌کند اپل واچ اولترای ۲۰۲۴ احتمالاً از نمایشگر ۲.۱ اینچی بزرگ‌تر نسبت به مدل فعلی ۱.۹۳ اینچی بهره خواهد برد. البته بهره‌مندی از نمایشگر بزرگ‌تر به این معنی نیست که لزوماً ساعت هوشمند جدید ابعاد بزرگ‌تری داشته باشد، بلکه اپل می‌تواند به‌سادگی و با کاهش حاشیه‌ها، اپل واچ اولترا را با نمایشگر بزرگ‌تری عرضه کند.

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو