نزول حجم بازار ارزهای دیجیتالی

نزول حجم بازار ارزهای دیجیتالی

به گزارش آقا خسرو، بیش از دو سال است، برای اطمینان از آمادگی پرواز فضایی بیت‌کوین فیزیکی با ادغام در فرودگر پرگرین-۱ (Peregine-۱) ماه که در سال ۲۰۲۱ اعلام شد، برنامه‌ریزی شده است.

بیت‌کوین ویژه با یک بیت‌کوین به همراه یک آدرس عمومی و یک کلید خصوصی حکاکی شده بارگیری می‌شود و مردم می‌توانند از زمین یا در فضا با ارسال مواردی مانند اردینالز (ان اف تی) بیت‌کوین به ماه با آن تعامل داشته باشند. البته با بیت‌کوین فیزیکی، جنسیس بلاک نقش شده بر روی یک صفحه فلزی، نیز همراه می‌شود؛ جنسیس بلاک که با نام بلاک صفر نیز شناخته می‌شود، اولین بلاکی است که بلاک‌های اضافی در یک بلاک چین به آن اضافه می‌شوند.

این زمان، لحظه‌ای تعیین‌کننده برای صنعت کریپتو و نقطه عطفی برای اکتشاف فضاست. این اولین فرود نرم روی ماه از زمان ماموریت آپولو ۱۷ ناسا در سال ۱۹۷۲ خواهد بود.

استفان لوتز، مدیرعامل و مدیر مالی گروه بیت مکس گفت که بیت‌کوین برای همیشه در فضا زندگی خواهد کرد، به عنوان یادبود دنیایی بدون مرز که همه می‌توانند از آن استفاده کنند.

وی افزود: این فقط یک دستاورد برای بیت مکس نیست بلکه پیشرفتی در تاریخ بشر و اولین دارایی مالی ارسال شده به فضاست. ما هیجان‌زده هستیم که با همفکری شرکای خود فعالیت می‌کنیم و هدف ما الهام بخشیدن در تلاش برای ایجاد سیستمی منصفانه و عادلانه، مشابه با تولد بیت‌کوین خواهد بود، آیتمی با ارزش که مستقل از سازندگان آن از ۱۴ سال پیش است.

زمانی که ماموریت بیت‌کوین به ماه در سال ۲۰۲۱ اعلام شد، ایلان ماسک اظهار کرد که «مسابقه فضایی جدیدی آغاز شده است!»، اسپیس ایکس ایلان ماسک قصد دارد ماموریت دوج‌کوین-۱ (DOGE-۱) را نیز در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۳ تکمیل کند.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتالی در حال حاضر ۱.۱۲ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۰۱ درصد بیشتر شده است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۲۴.۰۲ میلیارد دلار است که ۲۴.۲۸ درصد کاهش داشته است.

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو