مینگ-چی کو: نسل بعدی هوم پاد اپل با نمایشگر 7 اینچی در سال 2024 عرضه می‌شود

به گفته «مینگ-چی کو»، اپل در حال حاضر روی نسخه‌ای از اسپیکر هوشمند هوم پاد (HomePod) خود کار می‌کند که دارای نمایشگر داخلی 7 اینچی است. انتظار می‌رود تا این اسپیکر هوشمند جدید در نیمه اول سال 2024 وارد بازار شود.

طبق جدیدترین پستی که توسط کو در Medium منتشر شده، شرکت Tianma، تولیدکننده نمایشگر چینی برای اولین بار وارد زنجیره تأمین اپل خواهد شد و به «بهره‌بردار جدید استراتژی بازسازی شده خانه هوشمند اپل تبدیل می‌شود». او پیش‌بینی کرد که این شرکت تأمین‌کننده انحصاری پنل اسپیکر هوشمند آینده اپل خواهد بود.

اسپیکر اپل

کو یادداشت می‌کند:

«هوم پاد جدید مبتنی بر نمایشگر می‌تواند یکپارچگی دقیق‌تر با سایر محصولات سخت‌افزاری اپل را امکان‌پذیر کند و تغییر قابل‌توجهی در استراتژی خانه‌های هوشمند این شرکت ایجاد کند.»

این امر همچنین اپل را در ردیف سایر نام‌های بزرگ، از جمله گوگل و آمازون قرار می‌دهد که قبلاً اسپیکرهای هوشمند مجهز به نمایشگر خود را به بازار عرضه کرده‌اند.

درباره شرکت Tianma نیز گفته شده که در حال حاضر به تولید پنل گوشی‌های هوشمند اندرویدی مشغول است و می‌تواند در آینده مسیری مشابه BYD و BOE را طی کند. علاوه بر این، شرکت چینی اگر پنل‌های قابل قبولی برای اسپیکرهای هوم‌پاد اپل تولید کند، ممکن است در آینده بتواند سفارش‌های پنل دستگاه‌های آیپد غول فناوری را نیز دریافت کند.

اپل تاکنون سه اسپیکر با برند هوم پاد روانه بازار کرده است. با این حال، کوپرتینویی‌ها تولید هوم پاد اصلی را در مارس 2021 متوقف کردند اما نسل دوم هوم‌پاد و هوم پاد مینی همچنان به ترتیب با قیمت 299 و 99 دلار در بازار به فروش می‌رسند.

در سال 2021، «مارک گورمن» از بلومبرگ برای اولین بار اشاره کرده بود که اپل در حال کار روی مدل‌های جدید هوم پاد با نمایشگر و دوربین است. او همچنین گفته بود که اپل قصد دارد قابلیت چند لمسی را در دسترس هوم‌پاد قرار دهد.

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو