معمای شناسایی مرد خیانتکار: کدامیک از این دو تا مرد تصویر به همسرش خیانت کرده است!؟

آزمون شناسایی مرد خیانتکار: بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو هر روز با جدیدترین و به روزترین مطالب در زمینه آزمون ها و سوالات هوش با شما همراه است. لذا امروز هم مجله خبری آقا خسرو با یک آزمون تصویری جدید با شماست. معمای شناسایی مرد خیانتکار می تواند به خوبی سطح تیزبینی، دقت، تمرکز و تیزهوشی شما را به خوبی محک بزند. لذا اگر فکر می کنید باهوش و تیزبین هستید، می توانید در زمان 5 ثانیه ای مرد خیانتکار تصویر را شناسایی کنید.

تحقیقات نشان می دهد که بازی های فکری بهترین تمرین ورزشی برای مغز شما هستند. مغز همچون جسم برای حفظ سلامتی نیازمند ورزش است. بازی های فکری این زمینه را برای مغز فراهم می کنند. اگر به صورت مرتب و منظم بازی های فکری را انجام دهید می توانید مغز خود را در سنین کهنسالی و میانسالی واکسینه کنید. به این ترتیب از بیماری هایی همچون فراموشی و آلزایمر پیشگیری خواهد شد. با مجله خبری آقا خسرو و معمای شناسایی مرد خیانتکار همراه باشید.

شاید بپسندید:اگه بتونی 5 تفاوت الاغ بامزه سمت چپ و راست رو پیدا کنی، باید برای خودت اسپند دود کنی!

معمای شناسایی مرد خیانتکار

بنابراین معمای شناسایی مرد خیانتکار یکی دیگر از آزمون هایی است که می تواند به خوبی مغز و ذهن شما را به چالش بکشد. شما برای پاسخگویی نیازدارید از حداکثر توانایی بینایی، تمرکز و دقت خود استفاده کنید. 75 درصد از شرکت کنندگان این ازمون در فیس بوک موفق به رمزگشایی این آزمون نگردیدند. با معمای شناسایی مرد خیانتکار آقا خسرو همراه شده و تلاش کنید آن را در زمان 5 ثانیه ای حل کنید.

ذهن کارآگاهی خود را زمان فعال کنید تا بتوانید معمای شناسایی مرد خیانتکار را حل کنید. در این آزمون باید بفهمید که کدام یک از این مردان در حال خیانت کردن به همسر خود می باشد. در تصویر دو مرد را می بینید که در خانه تنها هستند. همسران آنها برای مسافرت منزل را ترک کرده اند. لذا یکی از مردان تصویر در حال خیانت به همسر خود است.

شاید بپسندید: معمای شناخت خانواده ثروتمند: کدوم خانواده ثروتمندتره؛ چرا؟

معمای شناسایی مرد خیانتکار

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ معمای شناسایی مرد خیانتکار

پاسخگویی به معمای شناسایی مرد خیانتکار نیازمند دقت و تمرکز عالی است. اگر توانسته باشید معما را حل کنید، به شما تبریک می گوئیم. اما نگران نباشید، می توانید از شانس دوم 5 ثانیه ای خود استفاده کنید. در نهایتدر صورت دست نیافتن به پاسخ معمای شناسایی مرد خیانتکار در پائین صفحه مراجعه کنید.

 

.

.

.

.

پاسخ معمای شناسایی مرد خیانتکار: مرد سمت چپی در حال خیانت کردن به همسر خود است. برخی به علامت لب بر روی لیوان اشاره کرده اند. اما واقعا این مسئله نمی تواند علت باشد. به پیتزای بزرگی که مرد سفارش داده است، توجه کنید. این یک پیتزای دو نفره است. شما چی فکر می کنید؟ کدام یکی خیانتکار است؟

شاید بپسندید: هیچ گرانی بی حکمت نیست، هیچ ارزانی بی علت نیست!

شناسایی مرد خیانتکار

شما می توانید معمای شناسایی مرد خیانتکار را به عنوان یک هدیه به دوستان خود نیز ارائه دهید. به این ترتیب لحظاتی آنان را شاد و سرگرم نمائید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید


نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد.
برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

دریافت مشاوره رایگان

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو