معمای شناخت همسر واقعی:افراد باهوش در یک نگاه، همسر مارک را از ربات درون آکواریوم تشخیص میدن!

معمای شناخت همسر واقعی: فضای مجازی مملو از سرگرمی های مختلف است. این سرگرمی بهترین گزینه برای اوقات فراغت هستند. اما چه خوب است که در کنار سرگرمی بتوانیم، توسعه و مهارت های فردی خود را نیز افزایش دهیم. بازی های فکری از این دست سرگرمی ها هستند که می توانند علاوه بر سرگرم کردن شما، در رشد توانائیهای شناختی شما موثر باشند.

در معمای شناخت همسر واقعی شما با یک سوال هوش روبرو هستید. پاسخ به این سوال هوش، نیازمند تمرکز و دقت شماست. شما باید بتوانید در یک نگاه همسر این مرد را شناسایی کنید. در واقع شما با شناسایی همسر واقعی این مرد به او کمک می کنید که همسرش را نجات دهد. یکی از زنان موجود در آکواریوم یک ربات است که از روی همسر این مرد که نامش مارک است ساخته شده است. زمان کمی دارید. زن ممکن است در 7 ثانیه دیگر دچار خفگی شود. با مجله خبری آقا خسرو و معمای شناخت همسر واقعی همراه باشید.

شاید بپسندید: حکایت احمق تر از احمق داستانی از داستان های محلی مردم خوزستان!

معمای شناخت همسر واقعی

سوالات و بازی های فکری ذهن افراد را از دغدغه های زندگی روزانه آزاد می کند. افراد را دقیق تر و مهارتهای شناختی آنها را افزایش می دهد. چگونه این مسئله ممکن است؟

به باور محققان انجام مستمر بازهای فکری می تواند فعالیت های مغزی شما را افزایش دهد. چرا که شما نیازمند تمرکز و دقت کافی هستند. این سوال هوش بسیار ساده و در عین حال چالش برانگیز است. شما باید به دقت به تمام زوایای این تصویر نگاه کنید. یک نشانه کوچک می تواند به شما کمک کند تا این معمای تصویری را حل کنید.

پس با دقت تمام به تصویر معمای شناخت همسر واقعی نگاه کنید. فقط یادتان باشد که زمان شما محدود است و هر چه زودتر باید به مرد تصویر معمای شناخت همسر واقعی کمک کنید تا همسرش را پیدا کند. مارک به کمک شما نیازمند است!

شاید بپسندید:

معمای شناخت همسر واقعی

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ معمای شناخت همسر واقعی

امیدوارم توانسته باشید معمای شناخت همسر واقعی را حل کرده باشید. اگر نتوانستید اشکالی ندارد. این فقط یک سوال هوش بود و قرار نیست فردی جان خود را از دست بدهد. پس می توانید بار دیگر به بالا برگشته و شانس خود را برای یافتن پاسخ امتحان کنید!

.

.

.

.

.

.

پاسخ معمای شناخت همسر واقعی: مطمئن هستیم با توجه به تصویر و توضیحات ما شما به پاسخ رسیده اید. اگر هنوز به پاسخ نرسیده اید بهتر است به تصویر زیر و سپس توضیحات ما مراجعه کنید.

اگر در توضیحات بالا دقت کرده باشید اسم مرد تصویر مارک است. این مسئله بر  روی لباس مارک نیز مشخص است. به زنان درون آکواریوم دقت کنید. بر روی بازوی زن سمت درون آکواریم نیز حرف اول اسم مارک یعنی حرف Mخالکوبی شده است. اما این مسئله تصاوفی است. همسر واقعی مارک، زن سمت راست اوست. او به مانند مارک یک حلقه ازدواج در دست دارد. پاسخ به همین سادگی بود.این سوالات هوش قطعا می تواند دقت و ریزبینی شما را افزایش دهد و باعث می شود در بلند مدت به شدت جزئی نگر شوید.

شاید بپسندید: معمای شناسایی شوهر: فقط باهوشا میتونن تو یه نگاه، شوهر واقعی این زن را شناسایی کنند!

شناخت همسر واقعی

امیدوارم از معمای شناخت همسر واقعی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو