معرفی دوربین دیجیتال کانن مدل EOS 850D؛ مناسب برای تازه‌کارها

معرفی دوربین دیجیتال کانن مدل EOS 850D؛ مناسب برای تازه‌کارها

دوربین دیجیتال کانن مدل EOS 850D یکی از دوربین‌های میان‌رده‌ی برند کانن است که معمولا تازه‌کارها از آن استفاده می‌کنند. در این ویدیوی کوتاه قصد داریم به طور مختصر و مفید این دوربین را معرفی کنیم و به برخی از ویژگی‌های آن هم می‌پردازیم.

دوربین دیجیتال کانن مدل EOS 850D به همراه لنز ۵۵-۱۸ میلی متر IS STM

۳۲,۴۵۰,۰۰۰ تومان
مشاهده و خرید

این دوربین مانند دیگر دوربین‌های کانن، بسیار خوش‌دست است و می‌توانیم آن را به عنوان خوش‌دست‌ترین دوربین در این محدوده‌ی قیمتی در نظر بگیریم. همراه با این دوربین، یک باتری، یک شارژر، یک لنز و یک بند گردنی هم در اختیار شما قرار می‌گیرد. بسیاری از کاربران تازه‌کار ترجیح می‌دهند این دوربین را با لنز ارزان‌قیمت ۱۸-۵۵ میلی‌متری سفارش دهند که یک لنز بسیار ارزان‌قیمت محسوب می‌شود. البته می‌توانید این دوربین را با لنز ۱۸-۱۳۵ هم سفارش دهید که میزان بزرگ‌نمایی بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد.

دوربین دیجیتال کانن مدل EOS 850D مانند تمام دوربین‌های حرفه‌ای، از حافظه داخلی بهره نمی‌برد و بنابراین برای استفاده از آن باید کارت حافظه SD خریداری کنید. با توجه به اینکه این دوربین از فیلمبرداری ۴K پشتیبانی می‌کند، کارت حافظه موردنظر هم باید چنین قابلیتی داشته باشد. کارت حافظه این دوربین در بخش کناری تعبیه می‌شود و بنابراین اگر مثلا دوربین روی سه‌پایه قرار گرفته باشد، به راحتی قادر به تعویض کارت حافظه هستید. بنابراین در چنین شرایطی دیگر نیازی به جدا کردن دوربین از سه‌پایه نخواهید داشت.

  • بررسی میکروفون استودیویی کامیکا STM01؛ در حد بهترین‌ها

به طور کلی دوربین دیجیتال کانن مدل EOS 850D گزینه‌ای مناسب برای تازه‌کارها محسوب می‌شود که هم برای فیلمبرداری و هم برای عکس‌برداری می‌تواند نیازهای این دسته از کاربران را به خوبی برطرف کند.

آقا خسرو بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای آقا خسرو در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای آقا خسرو، به طور مستقیم از آقا خسرو کسب درآمد می‌کنند.

آقا خسرو به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به آقا خسرو بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

 

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو