لیست قیمت محصولات فونیکس ویژه مردادماه 1402 اعلام شد + جدول

پس از کرمان موتور، مدیران خودرو نیز لیست قیمت محصولات خود را اعلام کرد. در جدول ارائه‌شده از سوی این شرکت، سه محصول از برند فونیکس حضور دارند. در لیست قیمت محصولات فونیکس، سه خودروی آریزو 6 پرو، تیگو 7 پرو و تیگو 8 پرومکس مشاهده می‌شوند. هر سه این محصولات در جریان عرضه یکپارچه خودرو حضور داشتند؛ بنابراین تسویه‌حساب منتخبین در دورهای بعدی عرضه یکپارچه خودرو، با قیمت‌های جدید این شرکت انجام خواهد شد.

نخستین محصول حاضر در لیست قیمت محصولات فونیکس، آریزو 6 پرو است. قیمت این سدان از سوی مدیران خودرو یک میلیارد و 238 میلیون تومان اعلام شده است. این خودرو درحال‌حاضر با نرخ یک میلیارد و 450 میلیون تومان توسط مدیران خودرو به فروش می‌رسد. قیمت این خودرو نسبت به نرخ قبلی، بیش از 130 میلیون افزایش یافته است.

لیست قیمت محصولات فونیکس مدیران خودرو، مردادماه 1402:

خودرو قیمت اعلامی
آریزو 6 پرو 1.238.000.000
تیگو 7 پرو 1.450.000.000
تیگو 8 پرومکس 2.379.000.000

دومین محصول این لیست، فونیکس تیگو 7 پرو است. مدیران خودرو برای این محصول قیمت یک میلیارد و 450 میلیون تومان را در نظر گرفته. این خودرو در بازار یک میلیارد و 790 میلیون تومان قیمت دارد. قیمت این خودرو در مقایسه با گذشته، حدود 200 میلیون تومان افزایش را نشان می‌دهد.

درنهایت آخرین خودرو موجود در لیست قیمت محصولات فونیکس، تیگو 8 پرومکس است. نرخ این کراس‌اوور از سوی مدیران خودرو برابر با دو میلیارد و 379 میلیون تومان اعلام شده است. فونیکس تیگو 8 پرومکس در بازار آزاد با نرخ دو میلیارد و 850 میلیون تومان به فروش می‌رسد. قیمت این خودرو نیز نسبت به قبل، افزایشی در حدود 200 میلیون تومان را نشان می‌دهد. مدیران خودرو پس از اعلام قیمت‌های جدید،‌ شرایط فروش را برای منتخبین سامانه یکپارچه و متقاضیان خودروهای این شرکت اعلام کرد.

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو