لیست دوم قیمت محصولات مدیران خودرو منتشر شد + جدول مرداد 1402

پس از انتظار قیمت چند محصول فونیکس طی روزهای پیشین، اکنون دومین لیست قیمت محصولات مدیران خودرو منتشر شده است. در این لیست چهار محصول از برند ام وی ام و چهار محصول از برند فونیکس به چشم می‌خورند. محصولات برند ام وی ام شامل دو مدل ام وی ام X22‌ پرو، آریزو 5 توربوشارژر و ام وی ام X55 پرو هستند. در بخش مربوط به فونیکس نیز آریزو 6 پرو، تیگو 7 پرو،‌ فونیکس FX و تیگو 8 پرومکس حضور دارند. خودروهایی همچون آریزو 5 اسپرت یا تیگو 8 پرو در این لیست مشاهده نمی‌شوند.

ارزان‌ترین محصول حال حاضر مدیران خودرو، ام وی ام X22‌ پرو دنده‌ای است. این خودرو با قیمت رسمی 706 میلیون و 700 هزار تومان، ارزان‌ترین محصول مدیران خودرو و همچنین ارزان‌ترین محصول برند ام وی ام است. به فاصله اندکی از آن، ام وی ام X22‌ پرو اتوماتیک با قیمت 870 میلیون و 700 هزار تومان قرار دارد.

قیمت خودروهای ام وی ام:

قیمت خودروهای ام وی ام

 آریزو 5 توربوشارژر با قیمت یک میلیارد و 52 میلیون و 800 هزار تومان در رتبه بعدی پس از این دو خودرو قرار دارد. این خودرو اندکی نسبت به نسخه جدید خود موسوم به آریزو 5 اسپرت ارزان‌تر است. بااین‌حال تفاوت‌ها میان دو تیپ جدید و قدیم این خودرو اندک هستند. ام وی ام X55‌ پرو نیز با قیمت یک میلیارد و 249 میلیون و 500 هزار تومان،‌ گران‌ترین خودرو از برند ام وی ام به حساب می‌آید. هنوز خودرو جدید ام وی ام X55‌ کراس در این لیست حضور ندارد.

جدول قیمت محصولات مدیران خودرو بخش فونیکس:

قیمت خودروهای فونیکس

در بخش فونیکس از لیست قیمت محصولات مدیران خودرو نیز چهار محصول حضور دارند. قیمت سه خودرو این لیست یعنی آریزو 6 پرو، تیگو 8 پرومکس و تیگو 7 پرو پیش از این اعلام شده بود. تنها خودرویی که در لیست به عنوان محصولی متفاوت حضور دارد، فونیکس FX است. این خودرو با قیمت رسمی یک میلیارد و 724 میلیون و 700 هزار تومان توسط مدیران خودرو به فروش می‌رسد. قیمت دیگر محصول پرطرفدار فونیکس یعنی تیگو 8 پرو را در این لیست نمی‌توان دید.

همچنین بخوانید: قیمت محصولات فونیکس ویژه مردادماه 1402 اعلام شد + جدول

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو