قیمت قطعات مصرفی کوییک چقدر است؟ + جدول

با از دور خارج شدن تیبا، کوییک به عنوان خودروی کف قیمتی سایپا شناخته می‌شود که در حال حاضر قیمتی حدود ۲۱۰ میلیون تومان دارد. این اتومبیل در حال حاضر اقتصادی‌ترین محصول موجود در سبد کالای سایپا به حساب می‌آید و لوازم مصرفی آن به وفور در بازار پیدا می‌شود. ولی قیمت روز قطعات کوییک در روزهای نخست آبان ۱۴۰۱ چقدر است؟

کوییک در قالب جانشین تیبا و ارزان‌ترین خودروی سایپا وارد بازار شد. این اتومبیل از لحاظ کیفیت فرق چندانی با تیبا ندارد و قطعات به‌کاررفته در آن، با اختلاف بسیار کم، همان قطعات به‌کاررفته در اکثر خودروهای سایپا از جمله تیبا است.

کوییک همانند هر خودروی دیگری یک کالای مصرفی است که قطعات و تجهیزات مختلف آن با گذشت زمان از بین رفته و متروک می‌شوند. خوشبختانه قطعات و لوازم یدکی محصولات ایرانی به وفور در بازار یافت می‌شود و حداقل مالک در صورت خرابی ماشین با مشکل کمبود یا نبود قطعه روبه‌رو نمی‌شود. به علاوه، قطعات یدکی خودروهای ایرانی قیمت چندان بالایی ندارند و در صورت خرابی، هزینه چندانی روی دست مالک نمی‌گذارند (البته به شرطی که خرابی مربوط به موتور ماشین نشود).

کوییک نیز به عنوان خودروی کف قیمتی، هزینه نگهداری و تعمیر پایینی داشته و قطعات ارزان‌تری نسبت به خودروهای دیگر دارد. قیمت قطعات کوییک در روزهای نخست آبان ۱۴۰۱ در جدول زیر ارائه شده است. همان‌طور که در جدول مشاهده می‌کنید، تسمه دینام ارزان‌ترین قطعه برای خودروی کوییک به حساب می‌آید. اما لنت جلو با اختلاف ۱۰ هزار تومان نسبت به لنت عقب، گران‌ترین قطعه مصرفی در سایپا کوییک است. با رعایت سرعت مناسب در حین رانندگی می‌توانید از فرسودگی زودهنگام لنت‌های ماشین جلوگیری کنید.

قطعات ماشین کوییک قیمت در بازار
تسمه تایم از ۱۸۰ هزار تومان الی ۲۵۰ هزار تومان
تسمه دینام از ۸۰ هزار تومان الی ۱۲۰ هزار تومان
لنت جلو از ۱۵۰ هزار تومان الی ۴۲۰ هزار تومان
لنت عقب از ۱۸۰ هزار تومان الی ۴۱۰ هزار تومان
شمع از ۱۸۰ هزار تومان الی ۲۲۰ هزار تومان

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو