قدرت‌نمایی هاچ‌بک چری Ant با تحمل وزن یک تانک

چری Ant خودروی جدیدی نیست و از سال ۲۰۱۷ در چین تولید می‌شود، اما طی این سال‌ها به‌طور مرتب به‌روزرسانی شده است. چری مورچه بدنه محکمی دارد. فریم آن از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است که از نظر استحکام به آلیاژهای مورد استفاده در صنعت هوانوردی شباهت دارد. اکنون قدرت باورنکردنی این خودروی کوچک با تحمل وزن تانک T-59 تأیید شده است.

طی این آزمایش، یک تانک روی چهار دستگاه چری Ant سوار شده. با توجه به اینکه وزن T-59 تقریباً ۳۰ تن است، هر Ant حدود ۷.۵ تن وزن را تحمل کرده است. سقف آن‌ها احتمالاً خم شده باشد، اما خودروهای کوچک چری جان سالم به‌در برده‌اند. حالا چری می‌تواند با روایت داستان قدرت‌نمایی میکروکار خودش با تحمل وزن یک تانک، فخرفروشی کند.

قدرت‌نمایی هاچ‌بک چری Ant با تحمل وزن یک تانک

چری اعلام کرده است که ۶۸.۷ درصد بدنه این خودرو از آلیاژ آلومینیوم سری ۶۰۰۰ ساخته شده. این آلیاژ علاوه بر استحکام بالا، سبک‌وزن است و برخلاف فلز معمولی دچار خوردگی نمی‌شود.

مشخصات چری Ant

چری Ant در انواع مختلفی شامل مورچه بزرگ (Big Ant) و مورچه کوچک (Little Ant) به بازار خودروی چین عرضه می‌شود. هرکدام از این خودروها گروه خاصی از مشتریان را هدف قرار گرفته‌اند. برای مثال، چری مورچه بزرگ یک کراس‌اوور خانوادگی است، درحالی‌که مورچه کوچک خودرویی مناسب بانوان محسوب می‌شود. نسخه‌ای که در این آزمایش مورد استفاده قرار گرفت، چری Ant کوچک است.

قدرت‌نمایی هاچ‌بک چری Ant با تحمل وزن یک تانک

ابعاد چری Ant شامل 3200، 1670 و 1550 میلی‌متر می‌شود و فاصله محوری آن نیز 2150 میلی‌متر است. نیروی چری مورچه توسط موتور الکتریکی با 40 اسب‌بخار قدرت و 120 نیوتن‌متر گشتاور تأمین می‌شود. پکیج باتری 30.6 کیلووات‌ساعتی از نوع لیتیوم یون نیز وظیفه تأمین انرژی این هاچ‌بک کوچک را بر عهده دارد. چری Ant‌ قادر است تا با یک بار شارژ، مسافت 301 کیلومتر را طی کند. این خودرو در دو تیپ با قیمت 12750 دلار و 13650 دلار به فروش می‌رسد.

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو