قبل از اینکه زامبی حاضر در کابین هواپیما به بقیه افراد آسیب برساند، او را شناسایی کنید!

آزمون تشخیص زامبی کابین هواپیما : همان گونه که زندگی امروز با چالش ها و مشکلات زیادی روبرو است. از جمله مشکلاتی که بشر را دچار نگرانی کرده، کمبود تحرک است. عدم تحرک جسمی و فکری راه رشد و موفقیت را مسدود کرده و انسان را به بیماری های مختلفی دچار کرده است. به باور دانشمندان، ضعف حافظه می تواند رابطه مستقیم با کاهش فعالیت های مغزی داشته باشد. افزایش فعالیت مغز خود به خود، منطق گرایی، دقت و تمرکز را افزایش می دهد.

بخش تفریح و سرگرمی وب سایت آقا خسرو، یک سوال هوش با جواب یا آزمون تشخیص زامبی کابین هواپیما برای شما آماده کرده است. شما باید فرد زامبی را در کابین خلبان شناسایی کنید. با آزمون تشخیص زامبی کابین هواپیما و مجله خبری آقا خسرو همراه باشید.

شاید بپسندید: تیزبینی و نکته سنجی خودتان را با شناسایی زنی که تظاهر به ثروتمندی می کند، اثبات کند!

آزمون تشخیص زامبی کابین هواپیما

آزمون تشخیص زامبی کابین هواپیما : آیا فکر می کنید که بسیار نکته سنج و تیزبین هستید!؟ اگر چنین احساسی دارید باید بتوانید در 5 ثانیه زامبی حاضر در کابین خلبان را شناسایی و هواپیما را از سقوط حتمی نجات دهید.

برای یافتن پاسخ آزمون تشخیص زامبی کابین هواپیما باید به تمام جزئیات صحنه توجه کامل داشته باشید. کافی است کمی تمرکز و دقت داشته باشید. نشانه های لازم در تصویر به شما ارائه شده است تا بتوانید در این سوال هوش موفق شوید.

نکته عجیب در مورد این معما این است که میلیون ها کاربر اینترنت وجود دارند که در این چالش شکست خورده اند. برای یافتن راه حل، علاوه بر داشتن مهارت های تصویری عالی، باید عقل سلیم داشته باشید. بنابراین با دقت به تمام جزئیاتی که در تصویر ظاهر می شود، نگاه کنید.شما فقط 6 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: اگر نکته سنج و تیزبین باشی، به راحتی نکته تصویر را تشخیص می دهی!

آزمون تشخیص زامبی کابین هواپیما

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تشخیص زامبی کابین هواپیما

آیا به تصویر آزمون تشخیص زامبی کابین هواپیما با دقت نگاه کردید؟ آیا متوجه چیز عجیبی شدید؟ خب، ما معتقدیم که در این مرحله به احتمال بسیار زیاد پاسخی برای ارائه دارید. امیدواریم پاسخ درست باشد. اگر پاسخی ندارید می توانید به بالا برگشته و دوباره شانس خود را امتحان کنید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تشخیص زامبی کابین هواپیما: قطعاً خلبان سمت راستی که وحشت کرده است یک زامبی نیست. به رنگ چشم و دست برعکس شده مهماندار دقت کنید. او زامبی است. حتی خلبان سمت راست با وحشت در حال نگاه کردن به اوست.

شاید بپسندید: اگر خطای موجود در این تصویر ساحلی را در 5 ثانیه پیدا کنی، در باهوش بودن رو دست نداری!

پاسخ تشخیص زامبی

امیدوارم ازآزمون تشخیص زامبی کابین هواپیما استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود

 

تست شخصیت براساس حمل کیف: چگونه کوله پشتی یا کیف خود را حمل می کنید؟

اگر فکر می کنی باهوشی،بگو که کدام فرد تصویر در حال دروغ گفتن است!؟

تیزبینی و هوش خود را با شناسایی خون آشام در غذاخوری اثبات کنید!

شناخت دانش آموز دروغگو: ضریب هوشی بالای خود را با شناسایی دانش آموز دروغگو اثبات کنید!

آزمون شناسایی همسر مرد جوان: اگر فکر می کنی باهوشی، سریعاً همسر مرد جوان را شناسایی کن!

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو