قابل توجه کارآگاهها و باهوشا: کدومیکی از این سه تا زن، پیشخدمت نیست و یک قاتل اجیر شده است!؟

تست هوش شناسایی پیشخدمت تقلبی: وقت آن است که با حل معماهای تصویری نشان دهید که یک نابغه هستید. ذهن و میزان توانائیهای شناختی خود را بیازمایید. آیا می توانید در تست هوش شناسایی پیشخدمت تقلبی، آنچه را که از شما خواسته شده است را در 5 ثانیه رمزگشایی کنید. چه کسی یک پیشخدمت نیست؟ تنها یک نابغه می تواند آن را رمزگشایی کند. با مجله خبری آقا خسرو و تست هوش شناسایی پیشخدمت تقلبی همراه شوید.

این بار معمای تصویری را برای شما آورده ایم که توجه بسیاری را در بین کاربران شبکه های اجتماعی به خود جلب کرده است و دلیل آن بالا بودن درجه سختی آن است. بنابراین، اگر شما عاشق حل آزمون های تصویری هستید، می دانیم که قادر به حل این چالش خواهید بود. اگر می خواهید مهارت های ذهنی خود را بررسی کنید، به خاطر داشته باشید که برای این تست یا پازل تصویری اینترنتی حداکثر زمان 5 ثانیه وقت خواهید داشت. بنابراین اگر می خواهید از معما عبور کنید باید عجله کنید.

شاید بپسندید: بگو چی تو تصویری دیدی تا بگم چه چیزی را در اعماق درونت از دست دادی!؟

تست هوش شناسایی پیشخدمت تقلبی

چه کسی پیشخدمت واقعی نیست؟ اگر از قبل پاسخ صحیح را دارید، پس بر چالش غلبه کرده اید، اما اگر هنوز آن را کشف نکرده اید، به یاد داشته باشید که زمان در حال گذر است و باید بدوید تا بتوانید به هدفی اصلی تست هوش شناسایی پیشخدمت تقلبی برسید.

در تصویر می توانید سه پیشخدمت را مشاهده کنید. احتمالاً در یک رستوران مشغول کار هستند. طراح آزمون معتقد است که یکی از این سه زن یک قاتل اجیر شده است و او تصمیم دارد در رستوران کسی را به قتل برساند. او تصمیم دارد در نوشیدنی مقداری سم قرار داده و یکی از افرادی را که در رستوران حضور دارد را به قتل برساند.

شاید در نگاه اول شناسایی این زن بسیار مشکل و حتی غیرممکن باشد، اما شما با کمک یک نشانه کوچک می توانید او را شناسایی کنید. آیا شما می توانید او را در زمان مشخص شده 5 ثانیه قبل از اینکه به هدف خود برسد شناسایی کنید!؟ اگر آماده هستید تصویر تست هوش شناسایی پیشخدمت تقلبی را با هم مرور می کنیم. برای انجام این آرزمون فقط 5 ثانیه وقت دارید.

شاید بپسندید: فقط یه نابغه تمام عیار می تونه تو یه نگاه اشکالات اصلی این تصویر از زندان زنان را تشخیص بده!

تست هوش شناسایی پیشخدمت تقلبی

شاید بپسندید:لیوانی که دوست داری توش چایی یا قهوه بخوری رو انتخاب تا بفهمی در محیط کار سازگاری یا جاه طلب!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست هوش شناسایی پیشخدمت تقلبی

آیا موفق به یافتن پاسخ صحیح شدید؟ اگر هنوز نتوانستید پاسخ را پیدا کنید، می توانید هر چه بیشتر تصویر تست هوش شناسایی پیشخدمت تقلبی را مورد بررسی قرار دهید.

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: با جابجایی 1 چوب کبریت، یه معادله صحیح درست کن! | نابغه ها خیلی راحت موفق میشن!

پاسخ تست هوش شناسایی پیشخدمت تقلبی: پاسخ صحیح زن وسطی است. او عصبانی به نظر می رسد. اما نشانه ایی که می توانستید او را شناسایی کنید به نحوه گرفتن سینی محتوی نوشیدنی است. او تازه کار است در این کار و می بینید که از هر دو دست خود برای گرفتن سینی نوشیدنی استفاده کرده است که مبادا آنها از دستش بیفتند.

شاید بپسندید: اگه 3 تا اختلاف تصویر خوکچه هندی رو تو 7 ثانیه پیدا کردی، حتما بخاطر قدرت دید و دقت‌ات اسپند دود کن!

شناسایی پیشخدمت تقلبی

امیدوارم از تست هوش شناسایی پیشخدمت تقلبی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد

داستان ضرب المثل چوب توی آستین کردن !

کدومیکی از این خانم خانما، همسر این آقای مافیاست!؟

چقدر دقیق و نکته بین هستی!؟ با پیدا کردن سگی که با بقیه متفاوته دقت ات رو امتحان کن!

کدومیکی از این دو اینفلوئنسر اینستاگرام، یه آدم واقعی نیست و بواقع یه خون آشامه!؟

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید


نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد.
برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

دریافت مشاوره رایگان

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو