قابل توجه باهوشا: کدومیکی از این معلمای شیطون، برای عکس، عینک و سبیل کشیده است!؟

آزمون شناخت معلم بازیگوش: تجزیه و تحلیل سوالات هوش و پاسخ به آنها نیازمند یک ذهن خلاق است. ذهن خلاق می تواند به آسانی هر سوالی را در کوتاهترین زمان ممکن تحلیل و پاسخ مناسبی ارائه دهد. در واقع جزئی نگری، دقت نظر، تیزبینی و تمرکز نقش اصلی در انجام ارائه پاسخ به سوالات هوش تصویری را دارد. در آزمون شناسایی معلم بازیگوش تمام مهارتهای شناختی شما به معنی واقعی کلمه به چالش کشیده می شود.

شما در آزمون شناخت معلم بازیگوش،باید بتوانید در کمتر از 5 ثانیه معلمی را که برای تابلو، عینک و سبیل کشیده است را شناسایی کنید. ناگفته نماند که یکی از این سه معلم حاضر در تصویر این کار را انجام داده است. با مجله خبری آقا خسرو و آزمون شناخت معلم بازیگوش همراه باشید.

شاید بپسندید:

آزمون شناخت معلم بازیگوش

آیا همیشه خود را فردی تیزبین و جزئی نگر می دانید؟ تا حالا توانسته اید که میزان هوش و تیزبینی خود را به صورت عملی بسنجید؟ مجله خبری آقا خسرو این زمینه را با ارائه جدیدترین سوالات هوش برای شما فراهم نموده است. شما می توانید با تحلیل سوالات هوش، تمام مهارتهای شناختی خود را توسعه و بهبود ببخشید.

درآزمون شناخت معلم بازیگوش یک سوال تصویری بسیار ساده و در عین حال چالش برانگیز برای شما ارائه شده است. شما می توانید این سوال هوش را با دوستان و دیگر اعضای خانواده به اشتراک بگذارید. به خصوص آنانی را که معتقدند یک کارآگاه تمام عیار هستند را به چالش بکشید.

این سوال هوش در اینترنت مورد توجه کاربران زیادی قرار گرفته است. به سوری که در کمتر از یکساعت پس از انتشار در فیس بوک، هزار مرتبه بازنشر گردید. تنها 18 درصد از کاربران توانستند در زمان مشخص این سوال تصویری را پاسخ دهند. امیدوارم شما جزو همان 18 درصد تیزبین باشید. اگر آماده هستید می توانید تصویر زیر را بررسی کنید. شما باید بتوانید معلمی را که برای تابلو عینک و سبیل کشیده است را شناسایی کنید.

شاید بپسندید:

آزمون شناخت معلم بازیگوش

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناخت معلم بازیگوش

اگر شما حزو 18 درصد باهوش و تیزبینی باشید که این سوال معمایی را حل کرده، قطعا با خودتان خواهید گفت که سوالی به این آسانی پیدا نمی شود! اما باید گفت که شما توانسته اید مهارت های شناختی خود را توسعه دهید. لذا باید به شما تبریک گفت. اما اگر هنوز بدنبال پاسخ این سوال معمایی تصویری یا آزمون شناخت معلم بازیگوش هستید، باز هم نگران نباشید. این تصویر و تصاویر مشابه می تواند تمرینی مفید برای افزایش فعالیت های مغزی شما و در نهایت افزایش مهارتهای شناختی شما باشد.

پاسخ را در پاسخ آزمون شناخت معلم بازیگوش مشخص کرده ایم. به تصویر دقت کنید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناخت معلم بازیگوش: زن وسط در دستش یک خودکار دارد و با توجه به میزان پهنای خطوط نقاشی عینک و سبیل غیر ممکن است که وی این کار را کرده باشد. زن سمت راست تصویر نیز در جیب خود یک ماژیک دارد. اما نوع تعجبش نشان می دهد که او این کار را نکرده است. لذا با  اما پیرمرد معلم در جیب خود یک ماژیک دارد. این مسئله با توجه به پهنا و سرپوش ماژیک که در جیب این پیرمرد دیده می شود، قابل اثبات است. او نگران است. به خصوص که معلم جوان با شیطنت به او نگاه می کند. گویا دست پیرمرد هم ماژیکی شده و او نمی خواهد بقیه آن را ببینند.

شما چه فکر می کنید؟ آیا دلیل دیگری برای ارائه پاسخ به آزمون شناخت معلم بازیگوش می توانید ارائه دهید؟

شاید بپسندید:

پاسخ آزمون معلم بازیگوش

امیدوارم از آزمون شناخت معلم بازیگوش استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود

 

 

 آزمون شناسایی تاس مشکل دار: اگه تیزبین باشی تاس مشکل دار را بین تاس ها پیدا می کنی!

 

 

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید


نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد.
برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

دریافت مشاوره رایگان

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو