فکر می کنی متخصص تو شناخت آدمایی، پس بگو که کدوم زن داره آماده میشه برا دعوا کردن!؟

معمای هوش زن آماده دعوا: یکی از چیزهایی که به ما در شناخت آدم ها کمک می کند، زبان بدن آن هاست. در معمای هوش زن آماده دعوا، شما باید زنی را که برا دعوا آماده می شود را شناسایی کنید. این معمای هوش می تواند میزان هوش منطقی و عاطفی شما و همچنین آشنایی شما با زبان بدن را فراهم کند.

هوش هیجانی شامل شناخت و کنترل عواطف و هیجان‌های خود و دیگران است. به عبارت دیگر، شخصی که EI بالایی دارد، سه مؤلفهٔ هیجان‌ها را به‌طور موفقیت‌آمیزی با یکدیگر تلفیق می‌کند: مؤلفهٔ شناختی، مؤلفهٔ فیزیولوژیکی و مؤلفهٔ رفتاری. متونِ علم مدیریت بر این باورند که رهبران و مدیران، با هوش‌های هیجانیِ بالاتر، توان بیشتری برای هدایتِ سازمانِ تحت کنترل‌شان دارند. با مجله خبری آقا خسرو و معمای هوش زن آماده دعوا همراه شوید.

شاید بپسندید:

معمای هوش زن آماده دعوا

برای اطلاع از هوش هیجانی خود در این تست هوش باید به تصاویر ارائه شده نگاه کنید. در این تصویر تست هوش 3 زن وجود دارند که هوش هیجانی شما را آشکار می کنند. برای تعیین هوش هیجانی باید زبان بدن زن روی تصویر این تست هوش را حدس بزنید.

اولین زن لباس صورتی پوشیده است. زن دوم لباس نارنجی بر تن دارد و زن سومی مشکی پوشیده است. با توجه به نوع پوشش و حالت دست و صوتر می توانید متوجه شوید که کدام زن برای مبارزه آماده می شود؟ برای انجام این تست تنها 7 ثانیه وقت دارید. از تمام وقت خود برای بررسی جزئیات استفاده کنید.

شاید بپسندید: 

معمای هوش زن آماده دعوا

.

احتمالاً بپسندید:

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:

.

.

.

احتمالاً بپسندید:

پاسخ معمای هوش زن آماده دعوا

وقت شما به پایان رسیده است. اگر پاسخ را پیدا کردید، به شما تبریک می گویم! یعنی هوش هیجانی نسبتا بالایی دارید. اما اگر هنوز در پاسخ خود سردرگم هستید، مشکلی نیست. بیایید پاسخ این تست هوش را با هم بررسی کنیم. اما قبل از آن بهتر است 5 ثانیه دیگر را استفاده کنید و تحلیل خود را به دست آورید.

احتمالا! بپسندید: آزمون شناسایی دزدمخفی: کدام خانواده یک دزد را قایم کرده اند!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید:

پاسخ معمای هوش زن آماده دعوا: پس از اینکه انتخاب خود را انجام دادید، می توانید به پاسخ ها مراجعه کنید.

زن 1 – بازوهای ضربدری و مشت های گره شده

زن شماره 1

اگر در معمای هوش زن آماده دعوا، حدس می زدید که این زن برای مبارزه آماده می شود، کاملاً درست حدس زدید. زیرا دست های ضربدری و مشت های گره کرده باعث دشمنی فرد می شود. او کاملا آماده حمله است.

مراقب باشید، ممکن است پس از این، حرکات تهدیدآمیز دیگری نیز متوجه شوید. مثل فک فشرده یا پیشانی اخم شده.

شاید بپسندید: اگه باهوشی، سریع بگو شوهر این خانم خوشکله کدوم یکی از این مردای خوش تیپه!

زن 2 – نیم مانع تشکیل شده با یک بازو

زن شماره 2

اگر این گزینه را در معمای هوش زن آماده دعوا انتخاب کرده اید، اشتباه می کنید. این ژست نشان دهنده خودآگاهی و دست و پا چلفتی بودن فرد است.مردم اغلب از آن در مکان ها جدید برای احساس محافظت استفاده می کنند. مشابه آنچه در کودکی داشتند، زمانی که والدینشان به آنها کمک کردند تا آرام شوند و با اضطراب مقابله کنند.

شاید بپسندید:

زن 3 – بازوهای ضربدری روی سینه

معمای هوش زن آماده دعوا

انتخاب گزینه 3 در معمای هوش زن آماده دعوا: این شخص بیشتر شبیه فردی است که شاهد دعوا بوده است. این موقعیت یکی از رایج ترین موقعیت در زندگی روزمره است. انکار اطلاعات و انتقاد یا فقط احساس آسیب پذیری. اغلب می‌توانید این ژست را با افرادی در آسانسور یا در جلساتی که افراد احساس می‌کنند در جای خود نیستند، ببینید.

شما می توانید معمای هوش زن آماده دعوا را به عنوان یک هدیه به دوستان خود نیز ارائه دهید. به این ترتیب لحظاتی آنان را شاد و سرگرم نمائید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید:

 

 

 

 

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

برایتان جالب خواهد بود

فقط تیزبینا می تونند تو 3 ثانیه گربه ناقلا را میون این همه جغد شاخدار پیدا کنند!

قابل توجه باهوشا، خیلی زرنگی پس بگو چه کسی از خطر کوسه ها جان سالم به در می بره!؟

 

 

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو