فقط افراد با ضریب هوشی بالا و عاشقان ریاضی قادرند تو 7 ثانیه معادله را درست کنند!

چالش ریاضی جذاب برای تست هوش: آیا می توانید این معما را فقط با 1 حرکت حل کنید؟ آن هم در کمتر از 7 ثانیه؟ اگر چنین است، شما ضریب هوشی بالاتری دارید! آیا برای چالش آماده ای؟ ضریب هوشی خود را بیازمایید و با حل این معمای چوب کبریت در کمتر از 7 ثانیه و تنها با 1 حرکت خود را ثابت کنید! آیا می توانید آن را انجام دهید؟ خودتان را به چالش بکشید و ببینید آیا آنچه را که لازم است دارید یا نه! با مجله خبری آقا خسرو و چالش ریاضی جذاب برای تست هوش همراه شوید.

شاید بپسندید: تست شخصیت متکی به برداشت اول: چیزی که اول می بینی نشان می ده که حافظه خوبی داری یا خیر!؟

چالش ریاضی جذاب برای تست هوش

به پازل روز خوش آمدید! اگر به دنبال راهی سرگرم کننده برای آزمایش چابکی ذهنی و مهارت های حل مسئله خود هستید، این چالش عالی برای شماست. تست‌های هوش، پازل‌ها و بازی‌های فکری در سال‌های اخیر به طور فزاینده‌ای محبوب شده‌اند، زیرا مردم به دنبال راه‌هایی برای تیزبینی و درگیر ماندن هستند.

این مسئله به ویژه در شبکه های اجتماعی محبوب است، جایی که مردم این بازی های فکری را برای به چالش کشیدن دوستان خود ارسال می کنند. پازل امروز یک معادله ریاضی است:1+6=12. آیا می توانید خطای این معادله را تشخیص دهید؟ حداکثر 7 ثانیه وقت بگذارید و ببینید آیا می توانید بفهمید چه چیزی اشتباه است یا خیر. موفق باشید!

شاید بپسندید: دقت و قدرت دیدت رو با پیدا کردن سه تفاوت تصویر گربه امتحان کن!

چالش ریاضی جذاب برای تست هوش

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ چالش ریاضی جذاب برای تست هوش

آیا برای مقابله با بازی فکری امروز آماده بودید؟ قطعا در صورت آمادگی می توانستید در کمتر از 7 ثانیه معادله را تصحیح کنید. از نزدیک به چالش نگاه کرده . آن را حل کنید. زمان پاسخگویی شما به چالش ریاضی جذاب برای تست هوش به پایان رسیده است. می توانید از فرصت دوم خود استفاده کنید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ چالش ریاضی جذاب برای تست هوش: راه حل 7+5 =12 است.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی زوج ساده زیست: به نظر شما کدومیکی از این دو زوج خیلی ساده زیست هست!؟

چالش جذاب برای تست هوش

امیدوارم از چالش ریاضی جذاب برای تست هوش استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد

حکایت چند مرده حلاجی !؟

 

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو