طرز تهیه دسر برفی با عطر و طعم بی‌نظیر

طرز تهیه دسر برفی با عطر و طعم بی‌نظیر

اگر برنامه‌ی شام ایرانی را دیده باشید، می‌دانید که اشکان خطیبی در شب مهمانی خود یک دسر جالب درست کرد که مورد استقبال همه قرار گرفته بود. در این مطلب از سری مطالب آموزش آشپزی تصویری آقا خسرو مگ قصد داریم طرز تهیه دسر برفی را به شما آموزش دهیم که حتما باید امتحان کنید.

مواد لازم

مواد مقدار
کره ۵۰ گرم
شیر خشک ۲ پیمانه
شیر یک پیمانه
پودر نارگیل نصف پیمانه
شکر یک‌چهارم پیمانه
موز دو عدد

مناسب برای: ۶ نفر

زمان پخت: ۳ ساعت

طرز تهیه دسر برفی

۱.
ابتدا ۵۰ گرم کره را داخل تابه بریزید و حرارت را روشن کنید تا ذوب شود. یک‌چهارم پیمانه شکر به آن اضافه کنید. (اگر شیرین‌تر دوست دارید نصف پیمانه شکر به آن اضافه کنید). کمی که مخلوط شد، ترکیب شکر و کره را کنار بگذارید.

یک پیمانه شیر را داخل شیر جوش بریزید. دو پیمانه شیر خشک قنادی را در دو مرحله به شیر اضافه کنید. ۱۰ الی ۱۵ دقیقه هم بزنید تا ترکیب غلیظ شود. حالا ترکیب شیر خشک را به ترکیب کره و شکر اضافه کنید. نصف پیمانه پودر نارگیل را هم اضافه کنید و با حرارت ملایم هم بزنید تا ترکیب غلیظ شود. در انتها دو عدد موز راهم روی ترکیب رنده کرده و حرارت را خاموش کنید.

۲.
کف یک ظرف بیست در سی را پودر نارگیل بریزید تا دسر راحت‌تر از کف قالب جدا شود. ترکیب را روی پودر نارگیل بریزید و با پالت صاف کنید. یک ساعت داخل بذارید تا خودش را بگیرد. دسر را از یخچال خارج کنید و برش زده و به شکل دلخواه از قالب جدا کنید و سرو کنید.

آقا خسرو بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای آقا خسرو در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای آقا خسرو، به طور مستقیم از آقا خسرو کسب درآمد می‌کنند.

آقا خسرو به‌سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به آقا خسرو بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو