صرافی FTX می تواند یک میلیارد دلار دیگر برای خرید شرکت های آسیب هزینه کند

سام بنکمن-فرید (Sam Bankman-Fried)، مدیر اجرایی صرافی رمزارزی FTX، می گوید: این شرکت هنوز مقدار قابل توجهی پول نقد برای خرید در اختیار دارد. مدیر عامل FTX در مصاحبه ای جدید با Squawk Box شبکه CNBC گفت که این شرکت هنوز در ذخایر خود حدود 1 میلیارد دلار پول نقد آماده برای کمک به شرکت های رمزارزی آسیب دیده دارد.

«ما سعی نکردیم خزانه خودمان را خالی کنیم. ما دو میلیارد برای این کار پول نقد داشتیم و تقریباً با مبلغی که در سال گذشته جمع‌ آوری کرده‌ ایم و سودآوری هایی که داشته ایم، مطابقت دارد.» وقتی از او پرسیده شد که آیا حدود یک میلیارد دلار برای خرید باقی مانده است، بانکمن-فرید گفت:

«بله، شما این مسئله را می دانید که ما واقعاً احساس امنیت می‌ کنیم وقتی که می‌ بینیم یک میلیارد پشتوانه دیگر وجود دارد که کاملاً بدون محدودیت است.»

به دنبال ریزش شدید بازار در سال جاری، FTX در چندین شرکت در حوزه رمزارزها سرمایه گذاری کرد، مانند صندوق تامینی SkyBridge Capital که متعلق به آنتونی اسکاراموچی می باشد.

ماه گذشته، این مدیرعامل گفت که آرزو می‌ کند دیگر شرکت‌ های فعال در این صنعت نیز برای نجات شرکت‌ هایی که از رکود بازار آسیب دیده‌ اند به او کمک کنند.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آقا خسرو نمی‌باشد.

منبع: dailyhodl

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو