شرکت ملی پخش: بنزین سوپر به جایگاه‌های سوخت بازگشت

یکی از سوخت‌هایی که رانندگان به هنگام زدن بنزین به خودروهایشان استفاده می‌کنند، بنزین سوپر است. معمولا بنزین سوپر کمی گران‌تر از بنزین معمولی است و برخی از رانندگان نیز معتقدند که با صرف کمی هزینه بیشتر و استفاده از بنزین سوپر می‌توانند کارایی خودروی خود را بالاتر ببرند. اما مدتی است که زمزمه کمبود بنزین سوپر در جایگاه‌های سوخت کشور پیچیده است و رانندگانی که برای دریافت بنزین سوپر به جایگاه‌های سوخت مراجعه می‌کنند، با کمبود آن مواجه شدند و این موضوع موجب شده است تا رانندگان با مشکلات فراوانی روبه‌رو شوند. شرکت توزیع فراورده‌های نفتی، علت این کمبود را فرارسیدن زمان سرویس پالایشگاه شازند اراک عنوان کرده بود، فرایندی که حالا به اتمام رسیده است و ظاهراً بنزین سوپر بار دیگر در حال توزیع‌شدن است.

با گذشت چند هفته از این مشکل، جلیل سالاری، معاون وزیر نفت اعلام کرد: «هم‌اکنون تمامی واحدهای عملیاتی در سرویس قرار دارد و از اواسط هفته بنزین سوپر در جایگاه‌ها عرضه می‌شود.
 در این فرایند، همکاران سخت کوش ما و شرکت‌های دانش بنیان با یک اقدام گروهی، پس از انجام عملیات پیچیده تعمیراتی و ساخت قطعه، مجدد واحد مذکور را در مدار تولید قرار دادند. بنابراین، هم اکنون تمامی واحدهای عملیاتی در سرویس قرار دارد و بنزین سوپر، بنزین یورو، بنزین معمولی، گازمایع و پروپیلن و دیگر محصولات در حال تولید است.»

این درحالیست که حجم تولیدی بنزین سوپر در کشور به وضوح در مقایسه با عرضه روزافزون تعداد خودروهای جدید و مجهز به بنزین سوپر، کافی نیست و نسل جدید خودروهای تولید داخل نیز به بنزین باکیفیت‌تری نیاز دارند که متاسفانه به‌ندرت در پمپ بنزین‌ها عرضه می‌شود.

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو