شرایط فروش KMC T8 به روش اقساطی از سوی کرمان موتور اعلام شد

شرکت کرمان موتور شرایط فروش KMC T8 را اعلام کرد. در این بخشنامه قیمت پیکاپ کی ام سی T8 معادل یک میلیارد و 650 میلیون تومان اعلام شده است. از این مبلغ یک میلیارد تومان به صورت نقدی و مابقی آن به صورت اقساطی با بازپرداخت دوازده ماهه دریافت خواهد شد. شرایط فروش اقساطی کی ام سی T8 از روز شنبه سی ام اردیبهشت ماه در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. توجه به این نکته ضروری است که کی ام سی T8 در رده خودروهای تجاری قرار می‌گیرد و بنابراین قیمت‌گذاری آن زیر نظر شورای رقابت نیست.

کی ام سی T8 یکی از پیکاپ‌های محبوب و پرطرفدار در بازار ایران است. قوای فنی این پیکاپ از ترکیب موتور دو لیتری توربوشارژر به همراه گیربکس گیربکس شش سرعته دستی تشکیل شده است. جعبه دنده این خودرو قدرت را به هر چهار چرخ ارسال می‌کند و پیشرانه آن نیز توان قابل توجهی را در اختیار راننده قرار می‌دهد. از این رو می‌توان گفت که KMC T8 یک پیکاپ آفرودی توانا محسوب می‌شود. از جمله امکانات این پیکاپ می‌توان به سیستم سرگرمی همراه با نمایشگر و شش بلندگو، سیستم کنترل پایداری، تریم چرمی کابین، کروز کنترل، رکاب جانبی، آینه‌های برقی به همراه گرمکن، چراغ جلو زنون و چراغ عقب LED‌ اشاره کرد.

جزئیات شرایط فروش KMC T8

شرایط فروش KMC T8

در شرایط فروش KMC T8 سود سه درصدی ماهیانه برای تاخیر در تحویل خودرو در نظر گرفته شده است. مشتریان می‌توانند این پیکاپ را در رنگ‌های سفید، مشکی، قرمز و آبی خریداری کنند. اقساط خودرو در قالب یک چک یکساله به تاریخ 30 اردیبهشت 1403 دریافت خواهد شد. مبلغ این چک ۷۷۹ میلیون تومان است. خودروهای ثبت نامی در این بخشنامه، ظرف مدت 90 روز کاری به متقاضیان تحویل داده خواهند شد. سند خودرو نیز تا پایان دوره اقساط در رهن شرکت باقی می‌ماند.

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو