شرایط فروش کرمان موتور از 11 اردیبهشت برقرار می‌شود

مدیرعامل شرکت کرمان موتور از آغاز طرح فروش فوق‌العاده این شرکت خبر داد. شرایط فروش کرمان موتور از یازدهم اردیبهشت ماه برقرار می‌شود و متقاضیان در سراسر کشور می‌توانند نسبت به خرید خودروهای این شرکت اقدام کنند.

«سامان فیروزی»، مدیرعامل کرمان موتور در جریان یک نشست خبری از آغاز طرح فروش این شرکت خبر داد. براساس گفته‌های او، به مشتریان واجد شرایط و پذیرفته‌شده در سری پیشین تا روز دهم اردیبهشت فرصت تکمیل وجه داده شده است. خودروهای عرضه‌شده در سری جدید طرح فروش فوق‌العاده کرمان موتور، محصولاتی هستند که نسبت به تکمیل وجه آن‌ها اقدام نشده است. بنابراین مازاد خودروهای سامانه یکپارچه که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه آن‌ها اقدام نکرده بودند از سوی این شرکت آغاز می‌شود.

در شرایط فروش کرمان موتور که از دوشنبه یازدهم اردیبهشت ماه آغاز می‌شود، این خودروها عرضه خواهند شد: جک J4، جک S3، جک S5 نیوفیس، کی ام سی J7 و کی ام سی T8. این خودروها براساس قیمت‌های مصوب کرمان موتور به فروش خواهند رسید.

شرایط فروش کرمان موتور به‌صورت ماهیانه برقرار خواهد شد

سامان فیروزی در ادامه سخنان خود به برگزاری شرایط فروش کرمان موتور به‌صورت ماهیانه اشاره کرد. براساس گفته‌های او، این شرکت تصمیم دارد تا در سال 1402 صد هزار دستگاه خودرو به بازار عرضه کند. این عرضه طی 10 ماه آتی صورت خواهد گرفت. درنتیجه این شرکت به‌صورت ماهانه 10 هزار دستگاه خودرو را در سامانه یکپارچه عرضه می‌کند. این شرایط و نحوه عرضه محصولات از طریق کانال‌های رسمی شرکت به اطلاع مشتریان می‌رسد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: «اعتقاد داریم با تداوم عرضه محصولات شرکت کرمان موتور به‌صورت منظم و گسترده، آرامش بازار تضمین و رضایت مصرف‌کنندگان واقعی و متقاضی خودرو تأمین خواهد شد.»

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو