شرایط فروش وانت پراید با قیمت غیرقطعی اعلام شد + جدول شهریورماه 1402

گروه خودروسازی سایپا، شرایط فروش وانت پراید (سایپا 151) را با قیمت غیرقطعی اعلام کرد. این شرایط از نوع پیش فروش است که در آن حدود 120 میلیون تومان وجه در مرحله ثبت نام از مشتری اخذ می‌شود. موعد تحویل خودروها نیز دی ماه 1402 خواهد بود. قیمت نهایی خودرو نیز در زمان تحویل خودرو به مشتری مشخص می‌شود.

خودرو ارائه شده در شرایط فروش وانت پراید، سایپا 151 تیپ DA‌ با کفی اتاق بار است. این خودرو در حال حاضر حدود 236 تومان اعلام شده است. در صورت اضافه شدن لاینر، قیمت این خودرو به 239 میلیون تومان افزایش خواهد یافت. قیمت وانت پراید در بازار اکنون از 268 الی 272 میلیون تومان تعیین می‌شود.

شرایط فروش وانت پراید در شهریورماه 1402:

خودرو مبلغ پیش پرداخت قیمت موعد تحویل
سایپا 151 SE با کفی اتاق بار تیپ DA 119 میلیون و 500 هزار تومان در زمان تحویل خودرو مشخص می‌شود دی ماه 1402

وانت پراید در حال حاضر ارزان‌ترین خودرو تجاری ایران محسوب می‌شود. این خودرو پس از توقف تولید وانت پیکان و فروش ناموفق آریسان، توانست تا نظر مخاطبان را نسبت به خود جلب کند. به بیان بسیاری از مالکان این خودرو، وانت پراید گزینه‌ای مناسب برای حمل بار در مسیرهای درون‌شهری است. با این حال سایپا 151 از نظر کیفیت مونتاژ و همچنین نوع مواد به کار رفته، وضعیت ایده آلی ندارد. از این رو بایستی هنگام حمل بار با آن، مراقب باشید تا به این خودرو آسیبی نرسد.

پیشرانه مورد استفاده در وانت پراید، همان موتور 1.3 لیتری مشهور پراید است که البته اکنون نسخه ایرانیزه آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. سایپا این پیشرانه را M13‌ می‌نامد. حداکثر راندمان این پیشرانه، 71 اسب‌بخار قدرت و 108 نیوتن‌متر گشتاور است. گیربکس پنج سرعته دستی نیز وظیفه انتقال قدرت به دیفرانسیل جلو این وانت را برعهده دارد. وزن خالص این خودرو حدود 900 کیلوگرم است و با استفاده از آن می‌توانید تا 500 کیلوگرم بار را حمل کنید. در نسخه جدید این خودرو یعنی سایپا 151 تیپ DA، شاهد اضافه شدن دی‌لایت به ناحیه سپر این خودرو هستیم.

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو