شرایط فروش مدیران خودرو ویژه مردادماه 1402 اعلام شد + جدول

شرکت مدیران خودرو شرایط فروش چند محصول فونیکس با موعد تحویل 90 روز کاری را اعلام کرد. در شرایط فروش مدیران خودرو ویژه مردادماه 1402 چهار محصول شامل آریزو 6 پرو، تیگو 7 پرو، فونیکس FX‌ پرمیوم و تیگو 8 پرومکس حضور دارند. روش پرداخت در این شرایط فروش به‌صورت علی‌الحساب است؛ به این معنا که تنها بخشی از قیمت خودرو در زمان ثبت‌نام مطالبه می‌شود. باقی نرخ خودرو نیز در زمان ارسال دعوت‌نامه از مشتریان اخذ خواهد شد. مدیران خودرو مدتی پیش قیمت چند محصول فونیکس را نسبت به ماه گذشته افزایش داد.

همچنین بخوانید: فونیکس FX پرومکس با سیستم تمام چرخ محرک در راه است

بخشنامه پیش‌فروش مدیران خودرو ویژه آن گروه از متقاضیانی است که در دوره دوم سامانه یکپارچه خودرو شرکت کرده بودند. اولویت تحویل خودرو به آن‌ها، تابستان 1402 اعلام شده است. بنابراین آن‌ها می‌توانند هم‌اکنون با مراجعه به نمایندگی‌های مدیران خودرو در سراسر کشور، نسبت به شرکت در این شرایط فروش اقدام کنند. سود انصراف و تأخیر در بخشنامه پیش‌فروش مدیران خودرو 12 درصد اعلام شده است. موعد تحویل خودروها نیز 90 روز کاری پس از تکمیل مدارک خواهد بود. بنابراین متقاضیان خرید چهار محصول فونیکس، در میانه پاییز اتومبیل خود را تحویل خواهند گرفت.

جدول شرایط فروش مدیران خودرو ویژه مردادماه 1402:

شرایط فروش مدیران خودرو ویژه مرداد 1402

گران‌ترین خودروی موجود در این شرایط فروش، فونیکس تیگو 8 پرومکس است که با قیمت دو میلیارد و 850 میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسد. قیمت کارخانه‌ای این خودرو نیز دو میلیارد و 379 میلیون تومان است. رتبه دوم لیست قیمت در شرایط فروش مدیران خودرو به فونیکس FX‌ پرمیوم اختصاص دارد. قیمت فونیکس FX در کارخانه معادل یک میلیارد و 530 میلیون تومان و در بازار یک میلیارد و 900 میلیون تومان است. در رتبه‌های بعدی نیز تیگو 7 پرو و آریزو 6 پرو قرار دارند. قیمت تیگو 7 پرو با مقداری افزایش، به یک میلیارد و 450 میلیون تومان در کارخانه ارتقا یافته است. این خودرو در بازار با نرخ تقریبی یک میلیارد و 800 میلیون تومان معامله می‌شود. قیمت آریزو 6 پرو نیز در کارخانه یک میلیارد و 238 میلیون تومان و در بازار یک میلیارد و 450 میلیون تومان است.

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو