ثبت‌نام ایران‌خودرو ۱۴۰۱: تاریخ قرعه کشی محصولات شرکت ایران خودرو مشخص شد

اعلامیه‌های مرتبط با ثبت‌نام ایران خودرو در طرح‌های فروش مختلف:

فهرست مطالب

وضعیت کلی بازار خودروی کشور:‌ آشفتگی بازار خودرو از مشخصات مهم سال‌های اخیر است که بی‌ارتباط با وضعیت تولید شرکت‌های خودروساز نیست. نوسانات نرخ ارز در سه‌ماهه پایانی سال ٩۶، خروج آمریکا از برجام و وعده بازگشت تحریم‌ها در اردیبهشت‌ماه ٩٧، به کاهش تحرک در خطوط تولید خودروسازان انجامید تا آنجا که تعداد خودروهای تولیدی در سال گذشته در مقایسه با سال ٩۶ کاهش قابل‌توجهی یافت.

ثبت نام ایران خودرو

 

تاریخ قرعه کشی محصولات شرکت ایران خودرو مشخص شد [به‌روزرسانی] – بهمن ۱۴۰۱

گروه صنعتی ایران خودرو هم زمان با فرارسیدن دهه فجر، طرح بزرگ پیش فروش محصولات خود را با عرضه تعداد قابل توجهی خودرو اجرا کرده است.

در این طرح، چهار محصول وانت آریسان دوگانه سوز، راناپلاس، سورن پلاس بنزینی و پارس با موتور XU7 با موعد تحویل از چهارماهه تا یک ساله با اختصاص سود مشارکت عرضه شده است.

این طرح برای سه گروه متقاضیان عادی، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و متقاضیان جایگزینی خودروهای فرسوده فعال است.

به منظور فراهم سازی شرایط لازم برای دست یابی مشتریان واقعی و مصرف کنندگان به خودرو، بخشی از وجه خودرو در حساب وکالتی که توسط متقاضیان نزد بانک های ملی، ملت، سپه، تجارت و صادرات افتتاح کرده‌اند، مسدود می شود و پس از اعلام نتایج قرعه کشی و مشخص شدن فهرست برندگان، متقاضیانی که برنده نشده اند، می توانند نسبت به برداشت از حساب اقدام کنند و مشتریان منتخب در قرعه کشی با تکمیل وجه مطابق پیش پرداخت اعلامی در بخش نامه نسبت به انتقال وجه از طریق درگاه رسمی ایران خودرو و تکمیل ثبت نام اقدام کنند.

مراسم قرعه کشی محصولات شرکت ایران خودرو در قالب طرح پیش فروش متقاضیان عادی طرح ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و فرسوده غیر تاکسی، به صورت همزمان  روز یکشنبه مورخه 23 بهمن‌ماه ساعت 14 در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو برگزار می شود.

تاریخ قرعه کشی محصولات شرکت ایران خودرو مشخص شد [به‌روزرسانی] - بهمن ۱۴۰۱

 

طرح دهه فجر محصولات ایران خودرو ویژه مادران [به‌روزرسانی] – بهمن ۱۴۰۱

در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت از سوی مجلس شورای اسلامی، امکان ثبت نام برای مادرانی که فرزند دوم و مابعد آنها پس از تاریخ قانون مذکور (1400/08/24) متولد شده اند، در برخی محصولات ایران خودرو از طریق سایت فروش اینترنتی فراهم شده است.

همچنین به اطلاع میرساند اطلاعات منتخبین طرح مذکور به سازمان ثبت احوال ارسال میگردد، تا پس از شناسایی مادران حائز شرایط، امکان واریز وجه برای ایشان میسر گردد.

زمان فعال سازی این بخشنامه بر روی سایت، ساعت 14 روز پنج شنبه مورخ 1401/11/13 شروع و تا روز شنبه مورخ 1401/11/22 ادامه دارد.

طرح دهه فجر محصولات ایران خودرو ویژه مادران [به‌روزرسانی] - بهمن ۱۴۰۱

 

طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه خودروهای فرسوده [به‌روزرسانی] – بهمن ۱۴۰۱

به اطلاع عموم متقاضیان مشمول و حائز شرایط می رساند در راستای ابلاغ بند ف تبصره هفت قانون بودجه سال 1401 (طرح جایگزینی خودروهای فرسوده)، برای مالکین خودروهای فرسوده که شرایط آن در سامانه فروش ایران خودرو اعلام می گردد ، امکان ثبت نام یک دستگاه از محصولات ایران خودرو با قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خودروی جایگزین فراهم شده است.

زمان فعال سازی این بخشنامه بر روی سایت، ساعت 14 روز پنج شنبه مورخ 1401/11/13 شروع و تا روز شنبه مورخ 1401/11/22 ادامه دارد.

طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه خودروهای فرسوده [به‌روزرسانی] - بهمن ۱۴۰۱

* بدیهی است تحویل خودروی جایگزین مطابق زمان مندرج در شرایط جدول فوق می باشد و متقاضی با آگاهی کامل نسبت به این موضوع، نسبت به اسقاط خودروی فرسوده خود اقدام می نماید و ایران خودرو هیچگونه تعهدی برای تحویل خودرو تا قبل از زمان تحویل نخواهد داشت.

* مبالغ پیش پرداخت در این بخشنامه، کمتر از پنجاه درصد قیمت فعلی خودرو می باشد .

* افتتاح حساب وکالتی شامل متقاضیان جایگزینی خودروهای فرسوده نمی باشد.

 

طرح فروش فوری وانت آریسان (بدون قرعه کشی) [به‌روزرسانی] – بهمن ۱۴۰۱

به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگی های مجاز میرساند، شرکت ایران خودرو طرح فروش فوق العاده وانت آریسان 2 دوگانه سوز (بدون قرعه کشی) با در نظر گرفتن هر کد ملی یک دستگاه و دارا بودن گواهینامه رانندگی با موعد تحویل 90 روزه با شرایط جدول ذیل ارائه می نماید:

ساعت 11 صبح روز پنج شنبه مورخ 1401/11/13 می باشد و تا تکمیل ظرفیت و حداکثر تا روز دوشنبه مورخ 1401/11/17 ادامه خواهد داشت.

طرح فروش فوری وانت آریسان (بدون قرعه کشی) [به‌روزرسانی] - بهمن ۱۴۰۱

 

شرایط فروش محصولات ایران خودرو ویژه دهه فجر [به‌روزرسانی] – بهمن ۱۴۰۱

گروه صنعتی ایران خودرو هم زمان با فرارسیدن چهل و چهارمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، طرح بزرگ پیش فروش محصولات خود را با عرضه تعداد قابل توجهی خودرو اجرا می کند.

در این طرح، چهار محصول وانت آریسان دوگانه سوز، راناپلاس، سورن پلاس بنزینی و پارس با موتور XU۷ با موعد تحویل از چهارماهه تا یک ساله با اختصاص سود مشارکت عرضه می شود. این طرح برای سه گروه متقاضیان عادی، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و متقاضیان جایگزینی خودروهای فرسوده به اجرا گذاشته می شود.

به منظور فراهم سازی شرایط لازم برای دست یابی مشتریان واقعی و مصرف کنندگان به خودرو، بخشی از وجه خودرو در حساب وکالتی که توسط متقاضیان نزد بانک های ملی، ملت، سپه، تجارت و صادرات افتتاح کرده‌اند، مسدود می شود و پس از اعلام نتایج قرعه کشی و مشخص شدن فهرست برندگان، متقاضیانی که برنده نشده اند، می توانند نسبت به برداشت از حساب اقدام کنند و مشتریان منتخب در قرعه کشی با تکمیل وجه مطابق پیش پرداخت اعلامی در بخش نامه نسبت به انتقال وجه از طریق درگاه رسمی ایران خودرو و تکمیل ثبت نام اقدام کنند.

مشتریان برای افتتاح حساب وکالتی می توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی بانک های یاد شده از ۱۱ تا ۱۷ بهمن ماه، نسبت به تکمیل فرم وکالتی نزد بانک اقدام کرده و میزان موجودی برابر با ۹۰۰ میلیون ریال از وجه خودرو که در بخش نامه تعیین شده را در این حساب نگه داری کنند. افتتاح حساب وکالتی صرفا برای متقاضیان عادی است و مادران و متقاضیان نوسازی خودروهای فرسوده از این موضوع مستثنا هستند.

این طرح از ۱۳ بهمن‌ماه آغاز می شود و تا ۲۲ بهمن ماه ادامه خواهد داشت و مشتریان ۴۸ تا ۷۲ ساعت پس از افتتاح حساب وکالتی می توانند حداکثر تا ۲۲ بهمن ماه با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو برای ثبت نام اولیه و شرکت در قرعه‌کشی اقدام کنند.

(تمامی محدودیت هایی که در بخشنامه های قبلی اعمال شده بود، در این طرح فروش نیز اجرا اخواهد شد)

شرایط فروش محصولات ایران خودرو ویژه دهه فجر [به‌روزرسانی] - بهمن ۱۴۰۱

 

قیمت کارخانه ای محصولات ایران خودرو [به‌روزرسانی] – بهمن ۱۴۰۱

شرکت ایران خودرو قیمت رسمی محصولات خود (ویژه بهمن‌ماه ۱۴۰۱) را اعلام کرد.

لیست قیمت بهمن ماه ۱۴۰۱:

ثبت‌نام ایران‌خودرو ۱۴۰۱: تاریخ قرعه کشی محصولات شرکت ایران خودرو مشخص شد

 

برگزاری قرعه‌کشی فروش فوق العاده ایران خودرو در روز سه‌شنبه [به‌روزرسانی] – دی 1401

قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده ۴ محصول ایران خودرو در روز سه‌شنبه ۲۷ دی‌ماه منوط به تعطیل نبودن ادارات استان تهران است.

با توجه به اعلام روابط عمومی ایران خودرو، با توجه به اینکه دستگاه‌ها و نهاد‌های نظارتی باید در روند اجرای قرعه‌کشی حضور داشته باشند و مشخص نیست تعطیلات اخیر برای صرفه‌جویی در مصرف گاز تا چه زمانی ادامه دارد، تاریخ قرعه‌کشی محصولات ایران خودرو نیز همچنان نامشخص است.

همچنین کلیه واحد‌های تولید، پشتیبانی و ستادی ایران خودرو به‌منظور صرفه‌جویی در مصرف گاز و برق امروز یکشنبه 25 دی‌ماه نیز تعطیل می‌باشند.

ثبت‌نام فروش فوق‌العاده 4 محصول ایران خودرو برای متقاضیان عادی، مادران دارای دو فرزند و بیشتر و نیز دارندگان خودرو‌های فرسوده، امروز (25 دی‌ماه) به پایان می‌رسد. در این طرح فروش چهار محصول سورن‌پلاس دوگانه‌سوز، پارس سال سفارشی (ELX)، پارس سال سفارش با موتور XU 7 P و رانا پلاس برای سه گروه متقاضیان عرضه شده است.

 

فروش فوق‌العاده ایران خودرو باز هم تمدید شد [به‌روزرسانی] – دی 1401

گروه صنعتی ایران خودرو در اطلاعیه‌ای تصریح کرد:

«در پی کندی سایت فروش اینترنتی محصولات این شرکت به‌دلیل ترافیک متقاضیان و در راستای تکریم مشتریان، زمان اجرای طرح فروش فوق‌العاده تا یک‌شنبه ۲۵ دی‌ماه تمدید شد.»

 

مهلت ثبت‌نام در فروش فوق‌العاده ایران‌ خودرو تمدید شد [به‌روزرسانی] – دی 1401

در پی اختلال ایجاد‌شده در روند ثبت‌نام چهل‌‌و‌دومین مرحله از فروش فوق‌العاده چهار محصول گروه صنعتی ایران خودرو، مهلت ثبت‌نام که در ابتدا تا پایان روز سه‌شنبه (۲۰ دی‌ماه) در نظر گرفته شده بود، «یک روز دیگر» تمدید شد.

بر این اساس امکان ثبت‌نام تا پایان روز چهارشنبه (۲۱ دی‌ماه) برای متقاضیان فراهم خواهد بود.

 

سایت فروش اینترنتی ایران خودرو هم‌زمان با آغاز طرح فروش جدید از دسترس خارج شد؛ کاسه‌ای زیر نیم‌کاسه است؟ [به‌روزرسانی] – دی 1401

ایران خودرو قرار بود امروز فروش فوق‌العاده چند محصول خود را از طریق قرعه‌کشی در سایت خود داشته باشد اما متقاضیان می‌گویند امکان ثبت‌نام وجود ندارد و سایت باز نمی‌شود.

مردم گلایه دارند که ایران خودرو‌ درحال‌حاضر تلاش می‌کند محصولات خود را در قالب بورس کالا و با قیمت‌‌های بسیار بالاتر به فروش برساند و برای همین سهمیه عرضه خودرو از طریق قرعه‌کشی با نرخ مصوب را بسیار کاهش داده است.

 

فروش فوق‌العاده چهار محصول ایران‌خودرو [به‌روزرسانی] – دی 1401

گروه صنعتی ایران خودرو در تازه‌ترین طرح فروش محصولات خود، سورن پلاس دوگانه‌سوز، پارس سال سفارشی (‌ELX)، پارس سال سفارش با موتور XU۷P و رانا پلاس را با موعد تحویل ۹۰روزه عرضه می‌کند.

این طرح از فردا یکشنبه ۱۸ دی‌ماه به مدت سه روز برای سه گروه متقاضیان عادی، طرح جایگزینی خودروهای فرسوده و حمایت از خانواده و جوانی جمعیت اجرا خواهد شد.
متقاضیان نهایی شنبه ۲۴ دی‌ماه از طریق قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی انتخاب خواهند شد. مراسم قرعه‌کشی به‌صورت مستقیم از طریق سایت ایران خودرو به نشانی ‌‌ikco.ir و صفحه رسمی این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir پخش خواهد شد.

زمان فعال‌سازی این بخشنامه در سایت فروش ایران خودرو  ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ شروع می‌شود و تا تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ ادامه دارد.
متقاضیان می‌توانند در موعد تعیین‌شده از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت‌نام اولیه اقدام کنند.

فروش فوق‌العاده چهار محصول ایران خودرو [به‌روزرسانی] - دی 1401

 

قیمت کارخانه و بازار محصولات ایران خودرو [به‌روزرسانی] – دی 1401

قیمت‌های درج‌شده در جدول قیمت امروز خودرو‌های ایران خودرو ممکن است دارای نوسان ۱۰ درصدی در نمایندگی‌ها باشد.

خودرو قیمت نمایندگی قیمت بازار
وانت آریسان ۰ ۲۵۵,۰۰۰,۰۰۰
سمند LX ۱۶۰,۶۸۲,۰۰۰ ۳۹۰,۰۰۰,۰۰۰
سمند EF7 ۱۵۸,۲۵۶,۰۰۰ ۴۳۲,۰۰۰,۰۰۰
سمند EF7 دوگانه‌سوز ۱۶۹,۲۹۸,۰۰۰ ۴۷۳,۰۰۰,۰۰۰
سمند سورن ELX ۰ ۳۸۰,۰۰۰,۰۰۰
سمند سورن ELX توربو ۰ ۰
دنا (تیپ ۱) ۲۰۶,۲۱۶,۰۰۰ ۵۴۰,۰۰۰,۰۰۰
دنا پلاس ساده ۲۲۸,۳۲۲,۰۰۰ ۶۱۱,۰۰۰,۰۰۰
دنا پلاس دنده‌ای توربو – ۶ دنده ۳۶۰,۷۳۱,۰۰۰ ۶۵۵,۰۰۰,۰۰۰
دنا پلاس اتوماتیک توربو ۳۹۸,۳۶۴,۰۰۰ ۶۹۰,۰۰۰,۰۰۰
پژو GLX 405 ۰ ۳۸۰,۰۰۰,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز ۰ ۳۸۸,۰۰۰,۰۰۰
پژو SLX 405 ۰ ۴۱۰,۰۰۰,۰۰۰
پژو پارس ۰ ۴۲۷,۰۰۰,۰۰۰
پژو پارس دوگانه‌سوز ۱۷۶,۶۸۳,۰۰۰ ۴۸۰,۰۰۰,۰۰۰
پژو پارس LX ۰ ۰
پژو پارس اتوماتیک ۰ ۰
پژو ۲۰۷ دنده‌‌ای ۲۱۵,۹۹۶,۰۰۰ ۵۳۰,۰۰۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷ اتوماتیک پاناروما ۰ ۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷ اتوماتیک ۰ ۶۶۵,۰۰۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷ صندوق‌دار ۰ ۰
پژو ۲۰۷ پانوراما ۲۳۶,۵۱۲,۰۰۰ ۵۶۵,۰۰۰,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۲ ۱۵۰,۳۴۳,۰۰۰ ۴۲۵,۰۰۰,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۵ ۰ ۰
پژو ۲۰۶ صندوق‌دار ۰ ۰
پژو ۳۰۱ ۰ ۰
پژو ۲۰۰۸ ۰ ۱,۸۱۰,۰۰۰,۰۰۰
پژو ۵۰۸ ۰ ۲,۴۸۰,۰۰۰,۰۰۰
رانا LX ۰ ۳۵۵,۰۰۰,۰۰۰
دانگ فنگ H30 ۰ ۵۹۰,۰۰۰,۰۰۰
دانگ فنگ S30 ۰ ۰
رنو تندر پیکاپ ۰ ۰
رنو تندر E2 ۰ ۵۷۰,۰۰۰,۰۰۰
رنو تندر پلاس دنده ‌ای ۰ ۶۴۵,۰۰۰,۰۰۰
رنو تندر پلاس اتوماتیک ۰ ۷۹۰,۰۰۰,۰۰۰
هایما اس ۵ توربو (S5) ۰ ۱,۰۴۰,۰۰۰,۰۰۰
هایما اس ۷ توربو (S7) ۰ ۱,۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰
پیکاپ دوکابین فوتون بنزینی ۰ ۱,۰۲۰,۰۰۰,۰۰۰
پیکاپ دوکابین فوتون دیزل ۱,۱۰۹,۲۶۵,۰۰۰ ۱,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰
رنو کپچر ۰ ۱,۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰
سوزوکی ویتارا اتومات ۰ ۲,۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
سورن پلاس ۲۶۱,۳۸۹,۰۰۰ ۴۴۰,۰۰۰,۰۰۰
رانا پلاس ۲۱۵,۰۳۳,۰۰۰ ۴۲۵,۰۰۰,۰۰۰
هایما اس ۷ توربو پلاس (S7) ۸۴۳,۰۰۰,۰۰۰ ۱,۲۴۵,۰۰۰,۰۰۰
تارا دنده‌ای ۲۹۳,۹۹۰,۰۰۰ ۵۷۰,۰۰۰,۰۰۰
تارا اتوماتیک ۴۱۵,۹۵۴,۰۰۰ ۶۹۵,۰۰۰,۰۰۰
رانا پلاس پانوراما ۲۲۸,۵۴۵,۰۰۰ ۴۸۵,۰۰۰,۰۰۰
هایما اس ۵ توربو (S5) 6‌سرعته اتوماتیک ۷۹۴,۱۶۷,۰۰۰ ۱,۰۹۰,۰۰۰,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما ۱۸۱,۵۲۹,۰۰۰ ۴۲۰,۰۰۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷ اتوماتیک MC ۳۱۸,۷۷۵,۰۰۰ ۶۲۰,۰۰۰,۰۰۰
سمند سورن پلاس دوگانه‌سوز ۲۸۱,۱۸۹,۰۰۰ ۵۲۰,۰۰۰,۰۰۰
وانت آریسان ۲ دوگانه‌سوز ۲۸۵,۰۰۰,۰۰۰ ۰

 

شرایط فروش پژو 207i دنده‌ای با قیمت قدیم [به‌روزرسانی] – دی 1401

درحالی‌که برخی لیست قیمت‌های جدید برای محصولات ایران خودرو منتشر شده، اما در شرایط فروش جدید قرار است تا پژو ۲۰۷i دنده‌ای با قیمت قدیم ویژه دی ۱۴۰۱ در بورس کالا عرضه شود.

کارگزاری پارسیان می‌خواهد تا روز یکشنبه مورخ ۴ دی ۱۴۰۱ پذیره‌نویسی برای خرید پژو ۲۰۷i دنده‌ای سقف فلزی را در بورس کالا آغاز کند. بر‌اساس بخشنامه منتشر‌شده، قیمت پایه این خودرو ۱۸۵ میلیون و ۴۷۸ هزار تومان خواهد بود و صرفاً این خودرو با رنگ سفید و با تیراژ دو هزار دستگاه عرضه می‌شود.

بر‌اساس این بخشنامه ۱۰۰ درصد بهای خودرو در هنگام ثبت خرید باید پرداخت شود و زمان تحویل هم ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ مشخص شده است.

متقاضیان خرید این خودرو در بورس کالا باید توجه داشته باشند که در پایان معامله باید مبلغ ۴ میلیون و ۳۷۱ هزار و ۳۱۰ تومان را به‌عنوان هزینه‌های شماره‌گذاری و بیمه بپردازند. همچنین بر‌اساس مبلغ نهایی معامله، مالیات ۱۳ درصدی هم باید توسط مشتری پرداخت شود.

تاریخ عرضه نام محصول تعداد عرضه قیمت پایه (تومان) پیش پرداخت تاریخ تحویل
۱۴۰۱/۱۰/۰۴ پژو ۲۰۷i دنده‌ای سقف فلز ۲۰۰۰ ۱۸۵/۴۷۸/۰۰۰ ۱۰۰ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰

ثبت نام ایران خودرو به چه صورت است؟

خریداران باید به‌صورت اینترنتی در برنامه‌های فروش ایران خودرو ثبت‌نام کنند.

قرعه کشی ایران خودرو چه زمان‌هایی برگزار می‌شود؟

ایران خودرو در تاریخ‌های مختلفی از سال قرعه‌کشی برگزار می‌کند و این تاریخ‌ها معمولاً چندین هفته پس از ثبت‌نام صورت می‌گیرند.

در قرعه کشی ایران خودرو چه خودروهایی برای فروش گذاشته می‌شوند؟

در قرعه‌کشی‌های ایران خودرو محصولات مختلفی مانند پژو ۲۰۷، پژو پارس، رانا، سورن، تارا و دنا به فروش گذاشته می‌شوند.

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو