تیزبینی خود را با شناختن معلمی که در حال تبدیل شدن به زامبی است، محک بزنید!

تست شناختن مدرس زامبی: سعی کنید این چالش تصویری- ذهنی را که به سطح بالایی از IQ نیز احتیاج دارد، حل کنید. این مسئله از آن جهت اهمیت پیدا می کند که 70 درصد از شرکت کنندگان در این تست نتوانستند این معمای تصویری را حل کنند. به همین اساس به نظر می رسد که تنها افرادی که نکته سنج و تیزبین باشند می توانند به آسانی تست شناختن مدرس زامبی را پاسخ دهند.

شما در تست شناختن مدرس زامبی  باید شناختن کنید که کدام مدرس در تصویر دیگر زنده نیست؟ فقط یک نابغه می تواند در زمان اندک 5 ثانیه ای این تست را پشت سر بگذارد. مجله خبری آقا خسرو هر روز با ارائه جدیدترین و جذاب ترین معماهای تصویری تلاش می کند که هوش و مهارت های شناختی مخاطبان خود را افزایش دهد. با تست شناختن مدرس زامبی آقا خسرو همراه باشید.

تست شناختن مدرس زامبی

آیا شما مانند یک نابغه فکر می کنید؟ آیا فکر می کنید در پاسخ دهی به سوالات تصویری یک خبره و متخصص هستد؟ اگر مدعی هستید که فردی بسیار تیزبین و نکته سنج هستید، تست شناختن مدرس زامبی را از دست ندهید.

در دیاگرام، سه مدرس را می بینید که امروز، شما یک ماموریت بزرگ خواهید داشت و آن این است که بتوانید معلمی را که دیگر زنده نیست، یعنی یک زامبی است را شناختن کنید. آیا فکر می کنید توانایی پاسخ دادن به تست شناختن مدرس زامبی را در 5 ثانیه دارید؟

تست شناختن مدرس زامبی تمام ادراک تصویری و ذهنی شما را به چالش می کشد تا بتوانید عنوان متخصص پاسخگویی واقعی آزمون های تصویری را به خود اختصاص دهید. با دقت به تصویر زیر نگاه کنید. زمان 5 ثانیه شما از هم اکنون آغاز شد.

شاید بپسندید:

آزمون شناسایی معلم زامبی

پاسخ تست شناختن مدرس زامبی

ثانیه های شما به پایان رسید. احتمالا به پاسخ رسیده اید و شاید کمی شک دارید. پس بهتر است به بالا برگشته و قبل از دیدن پاسخ، بار دیگر تصویر تست شناختن مدرس زامبی را مورد بررسی قرار دهید.

آیا باز هم زمان بیشتری می خواهید؟ متأسفیم، این بار امکان پذیر نخواهد بود زیرا ایده آل این بود که بتوانید تمام توانایی های شناختی خود را در این دو زمان نشان دهید.

بسیاری ممکن است مدرس خانم با بلوز صورتی را بواسطه چیزی که سبب گزند رسیدن به دستش شده است و او بی خیال است، را زامبی بدانند. اما اگر خوب به چهره او نگاه کنید، تغییری در رنگ پوست او ایجاد نشده است. سیبی بر روی میز دیده می شود که احتمالا زن که بشدت مشغول نوشتن شده و از خود بی خود است، آن را می خورد. یک زامبی سیب نمی خورد. مدرس سمت چپ نیز چیزی شبیه کرم می خورد، اما واقعا ملوم نیست که غذای او چیست. این مرد نیز رنگ پوستش نرمال است.

اما مدرس وسط، رنگ پوستش در حال تغییر است و رنگ چسمان و شکل چشمان نیزوضعیت مشابه را تجربه می کند. لذا مدرس وسطی یک زامبی است.

 

پاسخ ازمون زامبی

همکاران ما در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو، آزمون ها و تست های متعددی را برای شما فراهم ساخته اند. شما برای اینکه بهتر از ویژگی های نهان و آشکار خود مطلع شوید می توانید به این آزمون ها مراجعه کنید. لطفا این آزمون و آزمونها را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید، احتمالا آنان نیز در کنار سرگرمی علاقمند به شناخت خود هستند. برای ارائه نظرات و پیشنهادات خود می توانید از بخش نظرات یا صفحات آقا خسرو در شبکه های اجتماعی آن  در اینستاگرام و فیس بوک استفاده کنید.

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو