تلاش تازه سامسونگ برای شکست اپل؛ گلکسی S23 اولترا دوربین رسمی محبوب‌ترین یوتوبر جهان شد

سامسونگ با کانال یوتوب معروف و پرطرفدار MrBeast وارد همکاری شده است تا گران‌ترین گوشی‌های پرچمدار خود را تبلیغ کند. براساس این همکاری، گلکسی S23 اولترا به‌عنوان دوربین رسمی ولاگ در این کانال استفاده خواهد شد. گلکسی زد فلیپ 5 و فولد 5 هم در تولید محتوا در این کانال به‌کار گرفته می‌شوند.

سامسونگ در بیانیه مطبوعاتی در وب‌سایت خود اعلام کرد که با کانال MrBeast همکاری خواهد کرد تا گوشی‌های گلکسی به دوربین رسمی ولاگ این کانال تبدیل شوند. اولین ویدیوی حاصل از این همکاری در تاریخ 16 سپتامبر منتشر شد و موضوع آن آزمایش رانندگی با خودروهای 1 تا 100,000,000 دلاری بود.

سامسونگ می‌گوید راحتی استفاده، عمر باتری طولانی، کیفیت فیلمبرداری بالا و فرم‌فکتورهای منحصربه‌فرد ازجمله دلایل پشت این همکاری بوده است. مطابق این همکاری، گوشی‌های سامسونگ نه‌تنها در ویدیوها استفاده و تبلیغ خواهند شد، بلکه از آن‌ها برای ضبط و تدوین بخش‌هایی از ویدیوها استفاده می‌شود.

تلاش تازه سامسونگ برای شکست اپل؛ گلکسی S23 اولترا دوربین رسمی محبوب‌ترین یوتوبر جهان شد

سامسونگ با همکاری MrBeast، محصولات گلکسی را تبلیغ می‌کند

سامسونگ با صرف هزینه‌های سنگین در کارزارهای بازاریابی غریبه نیست و احتمالاً اطمینان دارد که عایدی حاصل از این همکاری به نفع آن‌ها خواهد بود. این شرکت امیدوار است که با این همکاری بتواند طرفداران بیشتری به‌خصوص در ایالات‌متحده پیدا کند که بخش عمده مخاطبان MrBeast از آنجا هستند.

«جنت لی»، معاون ارشد کسب‌وکار موبایل سامسونگ در آمریکا می‌گوید: «تولیدکنندگان محتوا با محصولات گلکسی سامسونگ می‌توانند کارهای شگفت‌انگیزی انجام دهند. ما می‌خواهیم به همه تولیدکنندگان محتوا کمک کنیم و به آن‌ها نشان دهیم که با در دست داشتن دستگاه‌های گلکسی می‌توانند چه کارهای انجام دهند. امیدواریم با همکاری MrBeast برای دیگران الهام‌بخش باشیم تا دست‌به‌کار شوند و محتوا خلق کنند.»

کانال «مستر بیست» که به «جیمی دونالدسون» تعلق دارد، یکی از پرطرفدارترین محتواسازهای جهان است و در ویدیوهای خود سعی می‌کند مرزهای خلق محتوا را جابه‌جا کند. او درباره همکاری با سامسونگ می‌گوید: «ما دستگاه‌های گلکسی سامسونگ را به‌خاطر کیفیت تصویر بالایی که تولید می‌کنند، راحتی استفاده و همه‌منظوره‌بودنشان انتخاب کردیم. گلکسی S23 اولترا و سری گلکسی زد به خلق محتواهای بهتر منجر می‌شوند. قضیه به همین سادگی است.»

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو