تقریباً هیچ کی غیر یه نابغه نمی تونه همسر بابانوئل را تو 3 ثانیه پیدا کنه!

تست هوش شناسایی همسر بابانوئل: آزمون یا تست هوش شناسایی همسر بابانوئل که امروز در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو منتشر می شود از جمله معماهایی است که تقریباً کسی نتوانسته است در تلاش اول آن را رمزگشایی کند. در تصویر شما باید همسر باباتوئل را شناسایی کنید. این معما به خوبی می توان مهارت های فردی و شناختی شما را محک بزند. پس با مجله خبری آقا خسرو و تست هوش شناسایی همسر بابانوئل همراه باشید و آن را با دوستان و اطرافیان خود به اشتراک بگذارید.

معمای تصویری یکی از بخش های سرگرمی است که طرفدارن و علاقمندان فراوانی دارد. این علاقمندی از چند جهت قابل بررسی است. در نگاه اول، معماهای تصویری سرگرم کننده هستند. همچنین این معماها زمینه خوبی برای ورزش مغز هستند. و در نهایت باید گفت که این سوالات و معماها هستند که باعث رشد توانایی ها و مهارت های شناختی افراد می شوند. پس اگر فکر می کنید می توانید یک کارآگاه باشید، این معما را در زمان مشخص شده حل خواهید کرد.

شاید بپسندید:اگر می خواهید از یک نابغه ریاضی پیشی بگیرید، عدد مناسب را به جای علامت سوال پیدا کنید!

تست هوش شناسایی همسر بابانوئل

جذاب ترین و پیچیده ترین پازل ها و معماهای تصویری را می توانید در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو ببینید. پس اگر به دنبال یک چالش تصویری سخت برای به چالش کشیدن مغز و ذهن خود آماده هستید می توانید مطالب موجود در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو را مورد توجه قرار دهید. جای درستی آمده اید و ما به زودی درباره تست هوش شناسایی همسر بابانوئل، توضیحات لازم را برای شما ارائه خواهیم کرد.

سوال تست هوش شناسایی همسر بابانوئل، بسیار ساده است: همسر بابانوئل کدام یک از زنان تصویر است؟ در این معمای تصویری جدید شما می توانید سه زن را مشاهده کنید، یکی از آنها همسر بابانوئل است. اما افراد به سختی می توانند او را تشخیص دهند. یکی از زنان بواسطه یک نشانه کوچک همسر بابانوئل است. وظیفه شما این خواهد بود که کشف کنید که او کیست و در نتیجه به بابا نوئل کمک کنید. فقط یادتان باشد که 3 ثانیه برای این آزمون زمان دارید.

شاید بپسندید:آیا در تصمیم گیری های دشوار مهارت دارید؟ با انتخاب درخت نخل پاسخ را پیدا کنید!

تست هوش شناسایی همسر بابانوئل

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

تست هوش شناسایی همسر بابانوئل

چطور گذشت؟ اگر نتوانستید در زمان تعیین شده آن را حل کنید، احساس بدی نداشته باشید، زیرا ما پاسخ صحیح این معمای تصویری را برای شما قرار می دهیم. اما قبل از آن می توانید برای 5 ثانیه دیگر تصویر تست هوش شناسایی همسر بابانوئل را مورد بررسی قرار دهید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست هوش شناسایی همسر بابانوئل: زن بابانوئل زن وسطی است، یعنی گزینه B. چرا؟ اگر دقت کنید، او یک وسیله تزئینی کوچک کریسمس در دست دارد که از میان وسایل بابانوئل برداشته است. بابانوئل هم به این وسیله نگاه می کند.

شاید بپسندید: دقت و تمرکزت رو با پیدا کردن 3 تا تفاوت تصویر کودک و اسباب بازی اش ارزیابی کن!

تست شناسایی همسر بابانوئل

امیدوارم از تست هوش شناسایی همسر بابانوئل استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد

کدامیک از این دو زن، مادر این کودک است!؟

داستان ضرب المثل شتری است که در خانه همه می خوابد!

کمی عجیبه اما چیزی که تو نگاه اول می بینی نشون می ده که اصلاًحافظه خوبی داری یا نه!؟

تست هوش ریاضی مختص نابغه ها: فقط نابغه ها می توانند عدد مناسب را در تصویر پیدا کنند!

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید


نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد.
برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

دریافت مشاوره رایگان

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو