تسلا از افزایش ۴۲ درصدی تولید خودروهای برقی خبر داد

تسلا از افزایش ۴۲ درصدی تولید خودروهای برقی خبر داد

بعد از عملکرد ضعیف‌تر از انتظار تسلا در سه‌ماهه‌ی دوم ۲۰۲۲، این شرکت شب گذشته گزارش مربوط به عملکرد در سه‌ماهه‌ی سوم ۲۰۲۲ را منتشر کرد. بر اساس این گزارش، طی این محدوده‌ی زمانی تسلا موفق به ساخت ۳۶۵,۹۲۳ خودرو برقی شده است. این یعنی نسبت به سال گذشته افزایش تولید ۵۴ درصدی محقق شده و نسبت به سه‌ماهه‌ی قبلی، این شرکت رشد ۴۲ درصدی را عملی کرده است.
طی این مدت، تسلا ۱۹,۹۳۵ مدل S و ۱۸,۶۷۲ مدل X راهی بازار کرده است. به طور کلی تسلا در زمینه‌ی عرضه‌ی خودرو به بازار، در این سه‌ماهه توانسته رکورد جدیدی ثبت کند. البته با وجود این موفقیت، تعداد خودرو‌های عرضه شده به بازار پایین‌تر از حد انتظار محسوب می‌شود. طبق این گزارش، تسلا نتوانسته ۲۰ هزار خودرو را به موقع به بازار عرضه کند که ظاهرا این مشکل به چالش‌های لجستیکی برمی‌گردد.
همانطور که گفتیم در سه‌ماهه‌ قبلی تعداد خودرو‌های تولیدی تسلا‌ کاهش قابل توجهی داشت که این موضوع به تعطیلی کارخانه‌ی شانگهای به دلیل شیوع دوباره‌ی کرونا در این کشور مربوط بود. تسلا‌ در برلین و تگزاس هم کارخانه‌های بزرگی دارد که بخش قابل توجهی از ظرفیت تولید را بر عهده گرفته‌اند.
۷ دلیل اینکه دوست داریم تسلا‌ گوشی‌ هوشمند بسازد
منبع: Engadget

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو