تست هوش ریاضی مختص نابغه ها: فقط نابغه ها می توانند عدد مناسب را در تصویر پیدا کنند!

تست هوش ریاضی مختص نابغه ها: آیا شما یک نابغه هستید؟ با پیدا کردن عدد گم شده در 12 ثانیه آن را ثابت کنید! ببینید آیا می توانید زمان را شکست دهید و مهارت های خود را به نمایش بگذارید! آیا آماده اید که منطق و مهارت های تفکر خود را آزمایش کنید؟ چالش امروز یافتن عدد گمشده به جای علامت سوال است. با مجله خبری آقا خسرو و تست هوش ریاضی مختص نابغه ها همراه باشید.

تست های منطق و تفکر، روشی عالی برای تمرین مغز شما هستند. آنها به شما کمک می کنند مهارت های حل مسئله را توسعه دهید، تفکر منطقی خود را بهبود بخشید و خلاقیت خود را تقویت کنید. چه یک حل کننده معمای باتجربه باشید و چه تازه شروع به کار کرده اید، این معمای روز مطمئناً مهارت های شما را مورد آزمایش قرار می دهد. بنابراین، آیا آماده هستید آن را امتحان کنید؟

شاید بپسندید: باهوشا بگن: بچه مال کیه!؟

تست هوش ریاضی مختص نابغه ها

ما با یک چالش سطح متوسط یا تست هوش ریاضی مختص نابغه ها روبرو هستیم. 3 مثلث داریم که دو تای آنها شامل چهار عدد است. مثلث شماره سوم یک عدد را از دست داده است و وظیفه ما این است که تشخیص دهیم کدام عدد است. این نیاز به بررسی دقیق مثلث ها و یک رویکرد تحلیلی برای تعیین پاسخ صحیح دارد.

برای حل تست هوش ریاضی مختص نابغه ها، باید روابط بین اعداد در دو مثلث که کامل هستند را در نظر بگیرید. با بررسی این روابط، می توانید شروع به استنباط کنید که کدام عدد از مثلث سوم وجود ندارد. مهم است که به دنبال الگوهایی در اعداد بگردید و به طور منطقی در مورد اینکه چگونه ممکن است با هم هماهنگ شوند فکر کنید تا به جواب برسید. مهم است که ذهن منطقی خود را آموزش دهیم تا عدد گم شده را به جای علامت سوال پیدا کنیم.

شاید بپسندید: با جابجایی 1 چوب کبریت، یه معادله صحیح درست کن! | نابغه ها خیلی راحت موفق میشن!

تست هوش ریاضی مختص نابغه ها

.

.

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: کمی عجیبه اما چیزی که تو نگاه اول می بینی نشون می ده که اصلاًحافظه خوبی داری یا نه!؟

پاسخ تست هوش ریاضی مختص نابغه ها

آموزش مغز به ما امکان می دهد انتقادی تر و منطقی تر فکر کنیم که به نوبه خود به ما کمک می کند تا تصمیمات بهتری بگیریم و به نتایج بهتری برسیم. با تمرین ذهن منطقی‌مان، می‌توانیم خلاق‌تر و ذهن بازتر شویم، که می‌تواند به ما کمک کند تا حل‌کننده‌های بهتری برای مشکلات شویم. علاوه بر این، با آموزش ذهن منطقی خود، می توانیم سازماندهی و تمرکز بیشتری در تفکر خود داشته باشیم. به طور کلی، آموزش ذهن منطقی می تواند به ما کمک کند تا متفکرانی باهوش تر و مبتکرتر شویم. آیا راه حل را پیدا کرده اید؟

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست هوش ریاضی مختص نابغه ها: ما از شما دعوت می کنیم تا پاسخ را بررسی کنید. عددی که در مرکز مثلث ها قرار دارد با ضرب 3 عدد دیگر بدست می آید. به دومثل دیگر دقت کنید. معادله این گونه بوده است.

1x2x3=6

2x3x5=30

بنابراین 4x5x8 = 160

شاید بپسندید:

تست ریاضی مختص نابغه ها

امیدوارم از تست هوش ریاضی مختص نابغه ها استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد

 

فقط یکی از افراد تصویر قاتل نیست، اگر پیداش کنی کارت خیلی درسته!

حکایت ضرب المثل رفته آب خنک بخوره!

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید


نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد.
برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

دریافت مشاوره رایگان

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو