تحویل کشنده‌های X5000 شک موتو تنها سه ماه پس از رونمایی

مراسم تحویل کشنده‌های X5000 شک موتو به نخستین مشتریان به‌تازگی برگزار شده است. شرکت آرین دیزل ضمن تحویل این خودروها، از برنامه‌های آتی خود پرده برداشته و به عرضه چهار محصول جدید با برند شک موتو در سال‌ آینده اشاره کرده است.

پنج دستگاه کشنده X5000 شک موتو طی مراسمی در محل کارخانه تولیدی شرکت آرین دیزل در شهر خمین به مشتریان تحویل داده شدند. به گفته مدیر عامل آرین دیزل، ۵۰ کشنده دیگر نیز تا پایان سال جاری در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. این شرکت به‌احتمال‌زیاد در سال آینده کامیون کمپرسی و کامیون باری جفت‌محور را با برند Shacmoto به بازار معرفی خواهد کرد.

تحویل کشنده های X5000

کشنده قدرتمند ایکس ۵۰۰۰ شک موتو حدود سه ماه پیش در نمایشگاه خودروی اصفهان رونمایی شد. این ماشین به پیشرانه ۱۳ لیتری کامینز مجهز است که می‌تواند ۵۲۰ اسب‌بخار قدرت تولید کند. وظیفه انتقال نیرو به چرخ‌ها نیز بر عهده گیربکس فست، تولید انحصاری شرکت Shacman است. کشنده آرین دیزل به‌دلیل برخورداری از امکانات و تجهیزات پیشرفته و جدیدی همچون دوربین ۳۶۰ درجه، خروجی برق ۲۲۰ ولت، سنسور باران، کولر درجا و… در جایگاه بالاتری نسبت به رقبا قرار می‌گیرد.

تحویل کشنده های X5000

معاونت کیفیت آرین پارس موتور در رویداد خاص تحویل کشنده‌های X5000 شک موتو به مشتریان، از افزایش تولید این خودروی سنگین تا ۲ هزار دستگاه در شش ماه ابتدایی سال آینده خبر داد. این شرکت همچنین برنامه‌هایی برای برند جک زیر سر دارد.   

تحویل کشنده‌های X5000 شک موتو تنها سه ماه پس از رونمایی

بد نیست بدانید آرین دیزل به‌عنوان نماینده رسمی برند Shacman در ایران مشغول به کار است. شک موتو نیز یکی از برندهای شرکت شکمن به‌حساب می‌آید که در بسیاری از بازارها با همین نام عرضه می‌شود. سیستم ترمز به‌کاررفته در کشنده ایکس ۵۰۰۰ ساخت شرکت WABCO بوده و مجموعه سیستم‌های پایداری آن شامل ترمز اضطراری (AEBS)، کنترل پایداری (ES)C و کنترل لغزش (ASR) می‌شود. ترمزهای گیربکس و موتور نیز محصولی از شرکت معروف Jacob ‌هستند.

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو