تحویل پارس به‌جای 206؛ طرح تبدیل محصولات ایران‌خودرو ویژه خردادماه 1402 اعلام شد+ جدول

ایران‌خودرو با ارسال یک بخشنامه، از حواله‌داران دارای تعهدات منقضی خواست تا خودروهای تحویلی خود را تغییر دهند. طرح تبدیل ایران‌خودرو شامل خودروهای مختلفی است که در آن، خودروی جدید یا خودروی مشابه از تیپ دیگری به‌جای خودروهای ثبت‌نام‌شده ارائه می‌شود. افرادی که حواله تحویل خودرو در اختیار دارند و موعد تحویل اتومبیل آن‌ها سپری شده است، قادر به استفاده از این شرایط هستند. مهم‌ترین بخش این شرایط، تبدیل تعهدات پژو 206 تیپ 2 و تیپ 3 به پارس سال با موتور XU7 پلاس است.

در بخشنامه طرح تبدیل ایران‌خودرو این بندها مطرح شده‌اند:

اول: این بخشنامه صرفاً جهت تعهدات منقضی‌شده مربوط به سال 1402 برنامه‌ریزی شده است. برای تعهدات منقضی پیش از سال 1402، در بخشنامه دیگری اطلاع‌رسانی خواهد شد.

دوم: سود مشارکت این شرایط مطابق بخشنامه‌های موجود محاسبه خواهد شد. محاسبه سود مشارکت تعهدات پیش‌فروش به‌محض منقضی‌شدن دعوت‌نامه، به‌طور مکانیزه تا تاریخ سود مندرج در دعوت‌نامه خواهد بود.

سوم: لازم است بعد از انجام تبدیل حتماً تأمین اعتبار و قیمت‌گذاری مجدد صورت پذیرد؛ چرا که بایستی مابه‌التفاوت نهایی با صحت و اطمینان بیشتری توسط سیستم محاسبه شود.

چهارم: درصورت نیاز به به‌روزرسانی و تغییر شرایط بخشنامه، شرایط تبدیل متوقف خواهد شد. اطلاع‌رسانی به مشتریان از طریق سیستم سیتریکس نمایندگی‌ها انجام می‌شود. 

تحویل پارس به‌جای 206؛ طرح تبدیل محصولات ایران‌خودرو ویژه خردادماه 1402 اعلام شد+ جدول

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو