تحقیق توانمندسازی نیروی انسانی

تحقیق مصاحبه در فرایند بررسی حوادث ناشی از کار

تحقیق مصاحبه در فرایند بررسی حوادث ناشی از کار

تحقیق-مصاحبه-در-فرایند-بررسی-حوادث-ناشی-از-کار

توضیحات:
تحقیق مصاحبه در فرایند بررسی حوادث ناشی از کار، در قالب فایل Word.
فایل ورد مقاله چاپ شده اینجانب (با درج شماره موبایل در فایل) شامل بخش های: چکیده، واژه های کلیدی، مقدمه، ادبیات تحقیق، پیشینه تحقیق، سوالات و اهداف تحقیق، روش تحقیق، یافته ها، بحث و نتیجه گیری، پیشنهادات و فهرست منابع.
بخشی از متن فایل:
فرایند بررسی حوادث شغلی که با هدف شناسایی عوامل مؤثر در رخداد یک حادثه و پیشگیری از حوادث مشابه انجام می‌گیرد، فرایندی پیچیده و نیازمند تخصص‌های فراوان می‌باشد که باعث می‌شود بررسی حادثه عموماً به صورت کار تیمی انجام شود. در فرایند بررسی حادثه ممکن است بنا به اهمیت حادثه یا صنعت حادثه دیده از متخصصین آن حیطه از علوم استفاده شود. یکی از موارد مهم در این فرایند، مصاحبه با شاهدان حادثه می‌باشد که در صورتی به شکل استاندارد انجام شود می‌تواند بهترین منبع اطلاعات در مورد حادثه باشد. در پژوهش حاضر به ارائه چارچوبی جهت مصاحبه استاندارد در فرایند تحقیق و بررسی حوادث شغلی پرداخته شده است. این مطالعه کتابخانه‌ای با بررسی مقالات و کتب مرتبط با حوزه حوادث شغلی به ارائه چارچوبی جهت مصاحبه اثر بخش در فرایند بررسی حوادث شغلی پرداخته است. فرایند ارائه شده در این پژوهش مبتنی بر 9 مرحله است که از شناسایی شاهدان و مطلعین یک حادثه شروع شده و تا اقدامات پس از مصاحبه را در بر می‌گیرد.
دانلود فایل

ترجمه تخصصی خود را به آقا خسرو بسپارید

برای سفارش ترجمه و تهیه مقاله سفارشی از خدمات فریلنسرینگ آقا خسرو استفاده کنید و پروژه خود را به یکی از پیمانکاران ما بسپارید

مشاهده شرایط و ثبت سفارش

ثبت سفارش

جهت اخذ مشاوره با شماره 09032141232 تماس بگیرید

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو