تجربه‌ی استفاده از مبدل برق هوشمند الدینیو SCW1050

تجربه‌ی استفاده از مبدل برق هوشمند الدینیو SCW1050

مدتی قبل مبدل برق هوشمند الدینیو SCW1050 را بررسی کردیم که در همین مطلب می‌توانید لینک بررسی آن را پیدا کنید. اما در این میان، قصد داریم در این ویدیو به آپدیت جدید این محصول و تجربه‌ی استفاده از آن بپردازیم. در ادامه همراه ما باشید.

مبدل برق ۳به۲ هوشمند الدینیو مدل SCW1050

۴۴۵,۲۸۰ تومان
مشاهده و خرید

قابلیت جدید این مبدل برق هوشمند، تنظیم زمان‌بندی فعالیت آن بر اساس زمان غروب و طلوع خورشید است. اپ ارائه شده برای آن به طور خودکار با توجه به منطقه‌ی زمانی تنظیم می‌شود و بر همین اساس می‌تواند زمان غروب و طلوع خورشید را تشخیص بدهد.

همچنین برای افرادی که در زمینه‌ی استفاده از فیلترشکن مشکل دارند و می‌خواهند از این محصول بهره ببرند، می‌توانند از قابلیت Inching استفاده کنند و مشخص کنند که می‌خواهند مثلا چند ساعت این مبدل را روشن نگه دارند. زمانی هم که به اپ دسترسی ندارید و می‌خواهید مانند یک مبدل معمولی از آن استفاده کنید، می‌توانید دکمه‌ی پاور را ۵ ثانیه نگه دارید که با این کار، تمام تنظیمات مبدل برق هوشمند الدینیو SCW1050 ریست می‌شود.

  • بررسی مبدل برق هوشمند الدینیو SCW1050؛ اپ کارآمد و محصول خوش‌ساخت

در بخش تنظیمات اپ، یک بخش لاگ برای زمان‌های روشن و خاموش شدن این مبدل هم وجود دارد که در این قسمت می‌توانید تمام جزئیات مربوط به ساعت‌های خاموش و روشن شدن مبدل را مشاهده کنید. در کل این یک ابزار کاربردی است و اگر فکر می‌کنید به آن نیاز دارید، خریدش را توصیه می‌کنیم.

آقا خسرو بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای آقا خسرو در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای آقا خسرو، به طور مستقیم از آقا خسرو کسب درآمد می‌کنند.

آقا خسرو به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به آقا خسرو بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

 

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو