بلومبرگ: هدست واقعیت ترکیبی اپل به دو پورت مجزا مجهز می‌شود

«مارک گورمن» خبرنگار بلومبرگ در آخرین گزارش خود می‌گوید هدست واقعیت ترکیبی اپل مجهز به پک باتری خارجی است که به صورت مغناطیسی به دستگاه متصل می‌شود. همچنین در این گزارش آمده است که برای انتقال داده‌ها نیز پورت USB-C جداگانه‌ای درنظر گرفته شده است.

انتظار می‌رود این هدست واقعیت ترکیبی در خرداد ماه و همزمان با رویداد WWDC معرفی می‌شود. تاکنون خبرهای مختلفی در مورد هدست واقعیت ترکیبی اپل منتشر شده است. مارک گورمن نیز تاکنون گزارش‌های مختلفی در مورد این دستگاه به اشتراک گذاشته است و حالا ادعا می‌کند اپل ظاهراً می‌خواهد هدست جنجالی خود را به دو پورت مجزا مجهز کند.

بلومبرگ: هدست واقعیت ترکیبی اپل به دو پورت مجزا مجهز می‌شود

هدست واقعیت ترکیبی اپل مجهز به دو پورت مجزا است

مارک گورمن می‌گوید هدست واقعیت ترکیبی اپل دارای دو پورت مجزا است. یکی از آنها پورت USB-C است که برای انتقال داده‌ها به کار برده می‌شود. پورت دوم، درگاه اختصاصی مغناطیسی است که باتری اکسترنال دستگاه از طریق آن به هدست متصل می‌شود. گفتنی است باتری دستگاه می‌تواند شارژ مورد نیاز هدست را برای زمانی در حدود دو ساعت تأمین کند. همچنین این باتری از نظر ابعاد و طراحی نیز شباهت زیادی به باتری مگ‌سیف دارد.

وقتی برای هدست واقعیت ترکیبی از پک باتری اکسترنال استفاده شود، وزن هدست کمتر خواهد شد و همین مسأله باعث می‌شود کاربر بتواند راحت‌تر از آن استفاده کند. اپل ظاهراً پیش بینی کرده تا با طراحی هدستی که باتری اکسترنال داشته باشد، دستگاهی سبک‌تر در اختیار کاربران قرار دهد تا حین استفاده، کاربر باتری را در جیب خود قرار دهد و در صورت نیاز بتواند آن را به هدست متصل کند.

با توجه به اینکه زمان شارژدهی باتری هدست دو ساعت در نظر گرفته شده است، کاربران می‌توانند به مدت دو ساعت و بدون نیاز به اتصال باتری از هدست استفاده کنند. به نظر می‌رسد قیمت هر باتری کمتر از ۱۰۰ دلار باشد.

باید دید درنهایت اپل هدست واقعیت ترکیبی خود را با چه مشخصاتی به بازار عرضه می‌کند.

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو