بررسی گوشی آنر X9a؛ یک گوشی جان‌سخت

بررسی گوشی آنر X9a؛ یک گوشی جان‌سخت

گوشی آنر X9a به‌ خاطر دوام بالایی که در برابر ضربات از خود نشان می‌دهد، توانسته سروصدای زیادی راه بیندازد. در ویدیو‌های منتشر شده از این گوشی، می‌توانید ببینید که نمایشگر آن به راحتی نمی‌شکند. در این ویدیوی کوتاه، نگاهی به گوشی آنر X9a می‌اندازیم و در یک ویدیوی جداگانه به طور مفصل به نقاط قوع و ضعف آن می‌پردازیم.

گوشی موبایل آنر مدل X9a دو سیم کارت ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت و رم ۸ گیگابایت

مشاهده کالا

طراحی گوشی متفاوت و خاص است و همین موضوع جذابیت ظاهری آن را دوچندان کرده است. مثلا دوربین‌ها در یک نوار باریک دایره‌ای شکل با فاصله‌ی زیادی نسبت به یکدیگر تعبیه شده‌اند. نمایشگر این گوشی هم از لبه‌های خمیده بهره می‌برد که معمولا در گوشی‌هایی با این قیمت دیده نمی‌شود. البته خمیده بودن لبه‌های نمایشگر طرفداران و مخالفان زیادی دارد. حاشیه‌های اطراف نمایشگر هم بسیار باریک هستند و به همین خاطر در همان نگاه اول می‌تواند توجهات زیادی را جلب کند. این نمایشگر مبتنی بر پنل OLED است و از رفرش‌ریت ۱۲۰ هرتز پشتیبانی می‌کند. در ضمن باید به پشتیبانی از ۱ میلیارد رنگ هم اشاره کنیم.

  • بررسی گوشی آنر X8a؛ تازه‌وارد اقتصادی با دوربین عالی

اسنپدراگون ۶۹۵ به‌عنوان قلب تپنده این گوشی انجام وظیفه می‌کند که برای کارهای روزمره، گزینه‌ی بسیار خوبی است. برای اجرای بازی‌های سنگین هم می‌تواند این عناوین را با گرافیک پایین یا متوسط اجرا کند. دوربین اصلی عکس‌های نسبتا خوبی می‌گیرد ولی روی دو دوربین دیگر بهتر است اصلا حساب نکنید. بنابراین اگر کیفیت دوربین‌ها اهمیت زیادی برای شما ندارد، گوشی آنر X9a می‌تواند گزینه‌ی بسیار خوبی برای خرید باشد.

آقا خسرو بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای آقا خسرو در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای آقا خسرو، به طور مستقیم از آقا خسرو کسب درآمد می‌کنند.

آقا خسرو به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به آقا خسرو بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

کواد کوپتر کنترلی مدل RC01

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو